آواچوب

آواچوب یکی از شرکت های فعال در زمینه صنعت چوب و ساختمان می باشد که سال های زیادی را برای توسعه و ارتقای این شاخه از صنعت مصروف داشته است. این شرکت در ابتدای دهه ی هشتاد با هدف پاسخ گویی بهتر و مناسب تر به متقاضیان چوب و فرآورده های آن به وجود آمده و به شکل قانونی ثبت گردید در طی فعالیت دو دهه ی خود در این حوزه توانست با ارائه ی خدماتی شایسته ، رضایت و اعتماد شرکت های ساختمانی و فعالان در زمینه ی چوب و محصولات چوبی را از آن خود کند همچنین با ایجاد بخش تحقیق و توسعه به هدف شناسایی بهتر بازار و تقاضاهای مشتریان ، در جهت تامین ، تولید و عرضه ی محصولاتی متنوع و با کیفیت قدم های موثری را در بازار چوب ایران بردارد.

اهداف و برنامه های شرکت آواچوب

در این راه فراز و نشیب های بسیاری را طی نمود که با یاری گروه قدرتمند و متخصص به سهولت طی شد تا در حال حاضر شرکت آواچوب به یک مجموعه ی فعال و معتبر در شاخه صنعت ساختمان و چوب تبدیل شود و بتواند با ایجاد اعتماد سازی موثر در میان مشتریان ، در تمامی ایران فعالیت خود را به بهترین شکل ممکن توسعه دهد. شرکت آواچوب برای تامین و عرضه ی محصولات چوبی مانند ترمووود ، تخته چند لایی ، انواع چوب روسی ، تخته زیر پایی ، لمبه و … فعالیت مناسب و گسترده ای دارد.

به جهت داشتن اطلاعات کافی از مشخصات فنی این چوب ها ، توانسته است مشاوری مطمئن برای خریداران فرآورده های چوبی باشد درجهت گسترش فعالیت خود در سایر شهرهای کشور ایران ، مراکز پخش مناسب و ارزشمندی را راه اندازی نموده است. تا خریداران در سایر شهرها نیز به سهولت بتوانند درخواست خود را در کوتاه ترین زمان تهیه نمایند البته این نکته نیز مطرح است که در صورتی که کالایی از محل مرکزی شرکت آوا چوب ، واقع در سایت چوب خاوران ، خرید شود در اندک زمانی بسته بندی شده و با نهایت دقت و مراقبت به آدرس خریداران در هر کجای ایران باشند ارسال می شود و این نشان از تعهد این شرکت در خصوص خریداران خود می باشد.

اهداف و برنامه های شرکت آواچوب
اهداف و برنامه های شرکت آواچوب

نمایندگی های معتبر آواچوب

در صورتی که قصد دارید از شهر خود و از نمایندگی ها و یا مراکز پخش شرکت آواچوب محصول چوبی خود را خرید نمایید .توصیه می شود آدرس و مشخصات آن ها را از روی سایت این شرکت برداشته و مستقیما با آنان تماس بگیرید و با این کار دست کسانی که سودجویانه برخورد می کنند کوتاه خواهد ش.د به جهت نشان دادن مشتری مداری در شرکت آواچوب ، بر این باور هستیم که مشتری پایه و شرط اصلی در کسب و کار ما به شمار می آید و فروش تنها هدف این مجموعه نیست و با داشتن تعهد به مشتریان ، شروع یک ارتباط تجاری سالم را خواهیم داشت.

در راستای رضایت مشتری و رفاه خریداران مسوولانه قدم برداشته و از ابتدا در تمامی مرحله های پروسه فروش ، اجرا و نصب و یا حتی خدمات پس از آن همراه مشتریان خود خواهیم بود و برای این کار تعهد را احساس خواهیم کرد زیرا می دانیم حفظ مشتری و ادامه ی همکاری می تواند به ارتقا و رشد مجموعه ی آواچوب کمک شایانی نماید.

با در ارتباط بودن با مشاورین ما میتوانید از قیمت انواع چوب،قیمت چوب روسی و… اطلاع یابید .

نمایندگی های معتبر آواچوب
نمایندگی های معتبر آواچوب

گروه اجرایی مجرب

در شرکت آواچوب اولین گام این است که بتوانیم نقش مشاور را برای خریداران خود ایفا کنیم از سوی دیگر با بهره گیری از تجربه و پویایی در جهت نوآوری و توسعه خدمات خود گام برداشته و توانسته ایم بیش از هفتصد پروژه در سال را اجرا نماییم. ضمن آنکه کیفیت بالای اجرا و محصول همواره سرلوحه ی گروه اجرایی این شرکت بوده است و یکی از دلایل موفقیت روز افزون آواچوب می تواند باشد. یکی از برنامه های رو به توسعه ی شرکت آوا چوب آن است که بتواند ترمووود را در تمامی ایران و یا حتی خاورمیانه با کیفیت بالایی ارائه نماید و در این وادی با رعایت رقابت سالم و تلاش نمایندگان فروش در سرتاسر ایران بتوانیم از نقاط قوت خود استفاده کرده .و به یکی از برترین عرضه کنندگان ترمووود تبدیل شویم در همین راستا با اطلاع رسانی های جامع در خصوص خرید ترمووود اصل توانسته ایم به اهداف خود بسیار نزدیک شویم و با امید به خداوند و حمایت های خریداران خواهیم توانست سهم بیشتری از بازار ایران و خاورمیانه را از آن خود سازیم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *