الوار روسی چیست؟

الوار روسی ارزان قیمت را از آوا چوب بخواهید با ارزان ترین تعرفه بهترین کیفیت را به مشتریان عزیز ارائه خواهیم نمود.  در ابتدا به معنای الوار بپردازیم و تفاوت الوار با چوب معمولی را با یک دیگر مقایسه خواهیم نمود الوار روسی همان طور که در مقاله چوب روسی  بیان کردیم چوب های روسی دارای انواع مختلفی میباشد که برای استفاده در تمامی فضا ها قابل استفاده میباشد.

با وجود انفجار صنعت شیمیایی مواد طبیعی هنوز هم درخواست خود را داشته و بسیار هم پر طرفدار میباشد  البته این را هم کتمان نمیکنیم که رهبر تمام مواد طبیعی چوب میباشد  به دلیل اینکه اساس ده ها دسته میباشد.الوار های روسی از انواع رخت های مختلفی به وجود می آید با ما در ادامه همراه باشید.

الوار کاج روسی

کاج روسی یک درخت مخروطی شکل بزرگ است که با قطر کاسه ۳۰-۵۰ اینچ ارتفاع دارد و عرض ۳۰ الی ۹۰ متر طول دارد. گونه های چوب قلبی که با شار رزین متراکم شده اند، عمدتا در اواخر چوب متمرکز شده اند.

در حالی که چوب درختی رنگ روشن تری دارد که از زرد تا صورتی متفاوت میباشد این حلقه ها در همه بخش ها با مرز واضح بین چوب و مرکز آن دیده میشود که برای افرادی که به خودی خود برای طرف داران خود بسیار محبوب میباشد .

 

الوار یولکا روسی 

الوار یولکا روسی یکی از انواع الوار های روسی میباشد که شرکت های مختلف اقدام به وارد کردن این نوع میکنند. که آوا چوب نوعی از این الوار ها میباشد. میتوان به جرئت این را بیان کنیم که این نوع از مهم ترین و بهترین نوع های چوب روسی میباشد که در مناطق شمالی زمین ،روسیه ،سوئد ،نروژ و…. رشد میکند .

شاید این را بدانید اما این درختان عموما ۲۰ الی ۶۰ متر ارتفاع دارد وبسیار مرغوب میباشد نکته مورد توجه این میباشد که در بین عموم این درخت به عنوان درخت سال نو شناخته شده است این درخت دارای رشد بسیار سریع میباشد و اغلب در عرض ۴ سال قابل بهره برداری میباشد همین امر باعث شده که با وجود افزایش صادرات چوب از کشور روسی باز هم برنامه ریزی ارسال بار از این کشور مناسب و مرتب باشد .

 

ویژگی های الوار یولکا روسی 

رنگ چوب روسی یولکا از سفید خامه ای تا زرد روشن و قرمز قهوه ای گاه تفاوت دارد  و میتوانید با انجام خشک کردن و پختن آن که به آن عمل ترمووود گفته میشود. مقامت این چوب را تاحد بسیار بالای را از قبل افزایش دهید . چوب های یولکا دارای ریز چوب ریز دانه میباشد  بافت صاف و یکنواختی خواهد داشت .دارای چگالی متوسط میباشد مقاومت بسیار عالی خواهد داشت در مقابل ماشین کاری و اره مقاومت بالایی دارد مونتاژاین چوب بسیار آسان میباشد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *