تخته قالب بندی

آیا میدانید تخته قالب بندی چیست ؟ و یا به چه چوبی تخته قالب بندی نیز گفته میشود تخته قالب بندی در واقع همان تخته بنایی گفته میشود تخته بنایی و کاربرد های آن در مقاله مربوطه بیان شد تخته های قالب بندی در واقع میتوان گفت یکی از پر کاربرد ترین محصولات در صنعت ساختمان سازی میباشد.

تخته های قالب بندی در واقع نام دیگر تخته بنایی میباشد شاید این سوال برای شما پیش آماده باشد که چرا به این نام نام گذاری شده است در ادامه  با ما همراه باشید تا برای پاسخ به این مورد به شما کمک کنیم.

علت استفاده از تخته قالب بندی 

همان طور که میدانید تخته داربستی و تخته قالب بندی کاربرد یک سانی دارد و همان طور که در بالا تر به آن پرداختیم تخته قالب بندی نام دیگر تخته داربستی نیز میباشد در اینجا این سوال برای شما پیش خواهد آمد. که از تخته های قالب بندی در چه نوع ساختمان هایی نیز بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

از تخته های قالب بندی برای به کار گیری در ساخت نمای در ارتفاعات بالا نیز مورد استفاده قرار میگیرد  اما بیشتر از این تخته های بنایی در ساختمان های بتنی نیز مورد استفاده قرار میگیرد این را در نظر داشته باشید دلیل این مورد استحکام و مقاومت برای نگهداری این چوب ها میباشد. 

تخته بنایی
تخته بنایی

مزیت استفاده از تخته قالب بندی 

همان طور که در مقاله تخته بنایی بیان شد تخته های قالب بندی دارای اهمیت بسیار بالایی نیز میباشد. زیرا علاوه بر اهمیت نگهداری محصولات جان کارگران هم نیز در گرو این مورد نیز میباشد به همین دلیل میباشد که باید برای خرید این نوع تخته ها بیشتر کیفیت را در نظر داشته باشید کیفیت تخته های بنایثی و یا همان تخته قالب بندی در برخی از وارد بسیار تاثیرل گذار میباشد .

انواع تخته قالب بندی 

تخته قالب بندی ها دارای انواع مختلفی میباشد به نوعی که به چوب های مختلفی تخته قالب بندی نیز گفته میشود. در واقع میتوان گفت به چوب هایی که با این موارد اقدام به ساخت بتن نیز مینمایند.در واقع تخته قالب بندی  یکی از بهترین چوب ها برای شکل گیری قالب بندی نیز مورد استفاه قرار میگیرد و به نسبت مزایای استفاده از این چوب ها برای قالب بندی به نوعی به صرفه تر از فلز میباشد. شاید از لحاظ استحکام فلز برای شما منطقی تر باشد اما میتوان گفت این چوب ها دارای قیمت مناسب تری میباشد.

مزایای استفاده از تخته قالب بندی چوبی با فلزی 

 از لحاظ مزایا دارای 5 مزایای اصلی میباشد  که در ادامه به آن میپردازیم 

1:قیمت مناسب 

قیمت این چوب ها در واقع میتوان گفت به نسبت فلز ها به نسبت تخته های قالب بندی نیز مقرون به صرفه تر میباشد

2:سرعت بالای اجرا 

این قالب ها در واقع میتوان گفت قابلیت اجرا و نصب بسیار سریعی را خواهد داشت در نهایت اگر میخواهید روند کار بسیار سریعی را داشته باشید به راحتی میتوانید از این چوب ها استفاده نمایید این چوب ها به دلیل سبک بودن نیز دارای کیفیت بسیار بالایی میباشد  این را در نظر داشته باشید .

3:وزن سبک 

پچوب های قالب بندی دارای وزن بسیار سبکی میباشد و همچنین برای خرید ارزان ترین چوب قالب بندی میتوانید با کم ترین هزینه با کارشناسان آوا چوب در ارتباط باشید حس خوب چوب را آوا چوب در شما تداعی مینمایند .

4:طول عمر 

طول عمر چوب های تخته قالب بندی عموما دارای طول عمر مناسبی میباشد اما این را در نظر داشته باشید طول عمر نه تنها چوب های قالب بندی بلکه تمامی چوب ها به نوع استفاده و طریقه برخورد با چوب عمر چوب را نیز تعین مینماید اما این را در نظر داشته باشید اگر از این چوب ها به خوبی مراقبت نکنید این به این انجامیده که چوب شما طول عمر کمتری دارد.  

5:کیفیت

کیفیت تخته های قالب بندی عموما به مرکزی که خزیداری منیماید نیز بستگی دارد اگر شما برای خرید تخته قالب بندی به هزینه های آن توجه نمایید این به این می انجامد تا بدون در نظر گرفتن بعد هزینه بهترین و با کیفیت ترین چوب را انتخاب نمایید.

آوا چوب عرضه کننده انواع چوب های روسی،تخته بنایی،چوب ترمو و … با کیفیت میباشد که شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر و پرسش سوالات خود با شماره 02134639 تماس بگیرید تا همچنین از خدمات مشاورین مجموعه ما نیز برخوردار شوید تا خریدی مطمئن و با کیفیت تری داشته باشید.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *