خرید ارزان ترین چوب روسی در تهران

میخواهیم در مورد خرید ارزان ترین چوب روسی در تهران صحبت کنیم .امروزه در صنعت چوب و کارگاه های چوب در ایران ، گونه های مختلفی از چوب روسی مورد استفاده قرار گرفته است که بسیار نیز پر کاربرد بوده و مورد توجه معماران و نجاران قرار گرفته است. چوب روسی به چوب هایی که از کشور روسیه وارد می شود گفته می شود که شامل گونه های درخت کاج از جمله نراد ، ساسنا ، نوئل و یولکا می باشد. این نوع چوب ها دارای کاربرد های فراوانی بوده و در بازار ایران به سهولت یافت می شود. در صورتی که قصد خرید ارزان ترین چوب روسی در تهران را دارید، می توانید با شرکت آواچوب تماس گرفته و ضمن خرید چوب روسی با کیفیت مناسب و مطابق با سازه ی خود ، قیمت ارزان و رقابتی از این محصول را دریافت نمایید. همان طور که می دانید یکی از گونه های درخت کاج از نوع چوب روسی میباشد.

چوب نراد روسی چیست ؟

 معمولا چوب های روسی رنگ سفید مایل به صورتی داشته و مجاری صمغی ندارند همچنین بسیار سبک بوده و الیاف آن به صورت راست تار است. به دلیل آن که از دسته ی درختان نرم چوب است سنباده زنی و برش آن بسیار آسان است .اما هنگام خشک شدن کمی ترک می خورد در صورتی که به خوبی خشک نشده و یا فرآوری مناسبی روی آن ها انجام نشود به سادگی دچار قارچ شده و لکه های آبی یا قرمز روی سطح آن ایجاد می شود. که این موضوع باعث کم شدن استحکام این گونه درختی خواهد بود.

از طرفی به جهت نوع بافت چوب روسی ، محل مناسبی برای ورود و تخم گذاری حشرات است که اثرات رگه ای قرمز رنگ را بر چوب باقی می گذارد و همین موضوع باعث می شود هنگام خشک شدن دچار تابیدگی شود. با تمامی این مسائل ، در بازار ایران چوب روسی در مقایسه با تخته ایرانی دارای کیفیت بهتری است و می توان برای خرید ارزان ترین چوب روسی در تهران و در شرکت آواچوب واقع در سایت چوب خاوران اقدام نمود.

برای تهیه ی انواع تخته و الوار روسی از درخت کاج استفاده می شود .در ایران نیز از گونه های درخت کاج که در مناطق شمالی کشور ایران می روید ، استفاده می شود، که کیفیت پایین تری دارند اما با توجه به رنگ و طرحی که دارند در دیوار کوب ، سقف کاذب و دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان ها کاربرد دارند .این یک حقیقت است که استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی می تواند گرما و زیبایی طبیعت را به داخل خانه آورده و از بروز بیماری های روانی و افسردگی جلوگیری نماید. به سادگی می توان از چوب روسی مطابق با طرح و دکوراسیون داخلی منزل استفاده نمود و اتاق ها و یا آشپزخانه را روح بخشید که البته متناسب با نوع کاربری می توان از گونه های متفاوت چوب روسی بهره برد.

چوب نراد روسی چیست ؟
چوب نراد روسی چیست ؟

مشخصات کلی چوب روسی چیست ؟

این نکته را مد نظر داشته باشید که چوب روسی که تهیه می کنید ،دارای گره های کمتر و کوچکتری باشد این نکته دلیل بر کیفیت بالاتر چوب روسی است که انتخاب کرده اید. از دیگر نقاط قوت این چوب می توان به موارد ذیل اشاره نمود : قیمت ارزان : در بازار تهران و ایران چوب های روسی دارای قیمتی ارزان هستند سبک وزن بودن : یکی از مشخصه های مهم چوب روسی وزن سبک آن است.

که باعث می شود کاربری های متفاوتی در صنعت چوب و محصولات چوبی داشته باشد .استحکام زیاد : از مزایای مهم چوب های روسی این است که مقاومت خوبی در مقابل انقباض و انبساط داشته و دچار ترک و تورم ناگهانی نشده و مانع رشد و نفوذ موریانه می شوند.

مشخصات کلی چوب روسی چیست ؟
مشخصات کلی چوب روسی چیست ؟

به نقاط ضعف و معایب چوب روسی نیز نگاهی بیندازیم  :

آسیب پذبری : چوب های روسی به دلیل آن که از دسته چوب های نرم هستند به سادگی ضربه پذیر خواهند بود پایین بودن طول عمر : وزن سبک چوب های روسی باعث می شود که طول عمر

آن ها در مقایسه با انواع دیگر چوب بسیار پایین باشد. به همین جهت فرآوری روی این نوع چوب بسیار مهم است. ما در شرکت آواچوب به جهت حمایت از مشتریان ، خرید ارزان ترین چوب روسی در تهران را برای خریداران محترم فراهم نموده ایم کافی است به شرکت آواچوب مراجعه کرده و ضمن رویت نمونه های متفاوتی از چوب های روسی ، محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید.

گوگل

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *