چوب های ترمووود از جنس کاج در برابر تمامی شرایط جوی مقاوم هستند و قبل از نصب نیاز دارند تا با رنگهای مخصوص ترمووود که از مشخصه های بارز آن مقاومت در برابر UV آفتاب، خراش خوردگی چوب، محافظت و بالا بردن مقاومت در برابر مواد شیمیایی موجود در هوا و شوینده ها، همچنین جلوگیری از تغییر رنگ چوب میباشند رنگ و سپس نصب شوند. این رنگها جزء عملیات تکمیلی ترمووود بوده و از هرگونه تغییر رنگ چوب جلوگیری مینماید. این رنگ ها پایه آب و جذبی بوده و دارای ۸۰ پرده رنگی میباشند که تنوع بالا ی آن قدرت انتخاب مشتری را افزایش میدهد.

چوب‎های ترموود از جنس زبان گنجشک (ASH) نیز در برابر تمامی شرایط جوی و آب و هوایی محیط ‎های بیرونی مقاوم هستند ولی استفاده از Oil های شرکت بر روی آن باعث مقاومت بسیار بالای آن دربرابرUV آفتاب و همچنین حفظ زیبایی آن می‎گردد.

رنگ های مذکور به علت پایه آب بودن شان داری جدید ترین فرمول تهیه رنگ بوده و نمونه داخلی آن موجود نمی باشد. برند های مورد استفاده این شرکت، محصول شرکت TIKKURILA فنلاند می باشند که این شرکت مورد تائید انجمن بین المللی ترمووود برای محافظت سطحی میباشد.

 

مراحل رنگ کاری: رنگ کاری چوب ها ی ترمو در سه مرحله به شرح زیر انجام میشوند:

 

BASE: در این قسمت چوب ها داخل وانهایی قرارمی گیرند و تمامی منافذ بسته میشود و آماده میشوند برای رنگ کاری.

COLOR: در این مرحله ماده رنگی به چوب اضافه میگردد. مرحله رنگ کاری ۳ سری انجام میگردد.

TOP COAT : مرحله تاپکات مرحله ضد uv رنگ کاری میباشد که مایع تاپکات روی چوب اسپری میشود و مقاوم میشود برای فضای خارجی ساختمان و…

مشاوره رایگان

نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

حس خوب چوب با " آوا چوب "

جهت دریافت اطلاعات کامل از محصولات با کارشناسان مجموعه آوا چوب در ارتباط باشید

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *