آواچوب

سایت چوب خاوران

سایت چوب خاوران

سایت چوب خاوران کجاست ؟ سایت چوب خاوران در ۱۵ کیلومتری استان تهران واقع شده و میتوان گفت یکی از بزرگ ترین مراکز فروش چوب فروشان در تهران میباشد

در سال های گذشته مرکز فروش چوب ایران در داخل شهر تهران و در منطقه ی پل چوبی و دروازه شمیران بود به دلایل گسترش وسعت شهری و مسکونی بودن این منطقه و عدم امکان فعالیت کارخانه های چوب بری در این منطقه ، تقریبا از بیست سال پیش مطابق با تصمیمات اتحادیه درودگران ، شهر صنعتی بزرگی در بیرون از شهر تهران ایجاد شد تا تمامی چوب فروشان ، درودگران و انبارها و کارخانه های چوب به آن جا منتقل شوند.

این شهر صنعتی چوب در پانزده کیلومتری خاوران ایجاد شد و به نام شهر صنعتی خاوران نیز نام گرفت که در طی این سال ها رشد بسیاری داشته و به یکی از بزرگترین مراکز فروش چوب در منطقه تبدیل شده است. و توانسته است واحد های تجاری معتبری را در خود جای دهد و منبع فروش مطمئنی از چوب های ایرانی و وارداتی باشد .

در پانزده کیلومتری جاده خاوران و در کنار پمپ بنزین خاوران ، قسمت ورودی شهرک صنعتی خاوران ایجاد می شود و هنگامی که به بلوار اصلی شهرک وارد می شوید شهرک های فناوران ، درودگران ، مبل سازان و نهایتا سایت چوب فروشان ایران را به ترتیب خواهید دید.

در این شهر صنعتی بزرگ در کنار صنعت چوب و فرآورده های چوبی ، فروش لوازم خانگی و یا کارگاه های آهنگری و شیشه بری نیز وجود دارد، که تماما فعال بوده و توانسته است مراکز تخصصی را در جهت طراحی ، ساخت و فروش محصولات با بهره گیری از پنج هزار واحد تولیدی در خود جای دهد.

 

در سایت چوب خاوران  ساعات کاری چگونه است ؟

در سایت چوب ایران معمولا ساعت کاری از ساعت هشت صبح شروع شده و تا ساعت هفده عصر ادامه خواهد داشت و در روزهای پنج شنبه تا ساعت سیزده فعالیت می نمایند

و روزهای جمعه و تعطیل را فعالیتی ندارند وجود صنایع مختلف تولیدی و نمایندگی های معتبر در این شرکت توانسته است به آن اعتبار زیادی بخشیده به طوری که بتوان با آسودگی خاطر از شرکت های معتبر مستقر در آن خریدی با کیفیت داشته و قیمت مناسبی را نیز دریافت نمود.

اهداف شرکت آوا چوب

شرکت آوا چوب Ava choob در سایت چوب خاوران از سال هشتاد و دو شمسی مستقر شد تا در زمینه ی صنعت چوب و فرآورده های چوبی نقشی موثر را در بازار بزرگ چوب ایران ایفا نماید و خدمت شایسته ای را به شرکت های ساختمانی و کسانی که چوب به عنوان یکی از مصالح ارزشمند کارشان است داشته باشد.

در این میان با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه ای در این حوزه و بررسی و تحقیق های انجام شده بر روی نیازمندی های بازار و مشتریان ، مسیر روشنی را برای خود رقم زد. تا بتواند در میان رقابت تنگاتنگ موجود در بازار ، گام های موثر و بلندی را برداشته و از درون فراز و نشیب های موجود ، مچموعه ای قوی و توانمند را ایجاد نماید.

شرکت آواچوب در سایت چوب خاوران به یکی از معتبر ترین شرکت های عرضه کننده ی محصولات چوبی مانند:تخته سه لایی ، تخته زیرپایی ، ترمووود ، چوب روسی و دیگر الوارها و پروفیل های ایرانی و وارداتی می باشد که با حسن شهرتی که در بازار برای خود کسب نموده است ،توانسته است اعتماد مشتریان خود را که عمدتا فعالان صنعت ساختمان می باشند ، جلب نماید.

از همین رو در صورتی که نیاز به فرآورده های چوبی ایرانی و یا وارداتی دارید می توانید با بخش فروش این شرکت تماس گرفته و یا در سایت چوب خاوران به محل شرکت آواچوب مراجعه نموده تا ضمن رویت نمونه های محصولات چوبی ، انتخابی شایسته را داشته و خرید نمایید.

دیگر خدمات اوا چوب

همچنین همکاران ما در بخش فنی می توانند برای اجرا ، نصب و رنگ آمیزی چوب خریداری شده نیز شما را یاری نمایند همان گونه که می دانید برای خرید چوب می بایست اطلاعات مشخصی از گونه ی چوب ، کیفیت آن و نوع فرآوری که روی آن انجام شده است داشته باشید.

بر اساس مشخصاتی که مد نظر دارید و سازه ای که قرار است آن را ایجاد کنید ، نوع چوب خود را خرید نمایید و از همه ی این ها مهم تر ، مطمئن باشید که تامین کننده ی چوب ، محصولی با کیفیت را به شما ارائه خواهد داد.

در کنار همه ی این ها اجرا و نصب و رنگ کار نیز دارای اهمیت ویژه ای که صحیح و کامل انجام شود تا طول عمر کار چوب را کاهش ندهد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۱۰ رای

1 دیدگاه

  • سلام میخواستم بدونم برای خرید کمد دیواری ویا مبلمان منزل میتونم از شما خرید کنم ویا اینکه باید به جای دیگری برم .ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید
02134639