سونا بشکه یک سونا در فضای باز با دو نیمکت و بخاری سونا است. با این فرم منحصر به فرد سونا به شکل بشکه کاملاً در هر باغی جا می گیرد. سونا های بشکه ای از گرما گردش بهتری نسبت به مستطیل دارند. در مقایسه با سونا های جعبه ای ، سونا های بشکه ای دارای 25 درصد کاهش منطقه گرمایش هستند. بنابراین سونا به شکل بشکه آماده استفاده خیلی سریعتر است و به برق یا هیزم کمتری نیاز دارید.

FOREST SPA سونا از صنوبر سیبری ، لچ سیبری و ترموود تولید می کند. این نوع چوب بسیار بادوام ، مقاوم در برابر آب و هوا و همچنین عطر مطبوع می بخشد. سونا های ما با روغن بذر کتان درمان می شوند تا چوب را از رطوبت و خاک محافظت کنند.

طول سونا می تواند 2 تا 6 متر باشد و قطر بشکه آن 1.9 یا 2.2 متر باشد. تکمیل قسمت داخلی سونا از جنس پرده ای از جنس چوب لبه یا آسپن است. دو نیمکت در داخل وجود دارد که 6-8 بزرگسال می توانند راحت بنشینند. سونا مطابق با نیاز شما می تواند کاملاً مجهز شود. می توان آن را با هیزم یا بخاری برقی هارویا گرم کرد. یک بخاری چوبی بهترین احساس سونا واقعی فنلاند را به شما می دهد. تمام سونا های ما کاملاً مونتاژ شده است ، اما اگر شما دسترسی مستقیمی به باغ خود ندارید ، می توانیم سونا را به عنوان کیت تحویل داده و در محل شما مونتاژ کنیم. آخرین روند را دنبال کنید و یک سونا بشکه را انتخاب کنید که یکپارچه در باغ شما ادغام شود.

مشاوره رایگان

نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

جهت دریافت اطلاعات کامل از محصولات با کارشناسان مجموعه آوا چوب در ارتباط باشید

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *