عمر چوب نراد

عمر چوب نراد

عمر چوب نراد به همراه مقاومت آن را آوا چوب با کم ترین زمان ممکن در اختیار شما عزیزان خواهد گذاشت با داشتن اطلاعاتت کافی در این زمینه میتوانید بهترین خرید را داشته باشید آوا چوب با داشتن بهترین تیم پشتیبانی و مشاوره های رایگان شما را درمسیر درست قرار داده و خرید مناسبی را برای شما فراهم می آورد با داشتن اطلاعات و مشاوره های رایگان ا زتیم مجرب آوا چوب میتوانید با اطمینان خاطر نیز خرید نمایید.

با ما در ادامه همراه باشید

قیمت چوب نراد

برای تعین قیمت چوب نراد یا همان چوب روسی باید به فاکتور های متفاوتی توجه نمایید که عمر چوب نراد یکی از آن فاکتور ها میباشد. اگر شما به دنبال چوب نراد یا همان چوب روسی خشک باشید قیمت ها متفاوت تر میباشد. برای خرید چوب روسی خشک با قیمت مناسب باید به دنبال فروشگاه های بدون واسطه باشید.

فروشگاه های بدون واسطه به فروشگاه هایی گفته میشود که خود به صورت کلی دارای محصول انتخابی شما میباشد. اما برخی از فروشندگان چوب نراد متاسفانه تنها به کسب مشتری اندیشیده و به استفاده از واسطه خرید مینمایند و خود تنها همان واسطه میباشند که به اصطلاح دلال نیز میگویند.

مزایا چوب نراد

اما حال به اینکه چوب های نراد چه نوع معایب و چه نوع مزایایی خواهند داشت میپردازیم. چوب های نراد به نسبت چوب های صنوبر دارای مقاومت بالا تری میباشد، اما این نکته را مد نظر داشته باشید که چوب های نراد از چوب های راش شکننده تر میباشد. اما همان طور که گفته شد از صنوبر مقاومت بیشتر خواهد داشت.و عمر چوب نراد هم بالا میباشد.

چوب های نراد از نوع چوب های سوزنی برگ میباشد اما این چوب در میان عموم افراد به اسم چوب کاج شناخته شده است. درخت نراد به دلیل ساختاری که دارد بیشتر در مناطق کوهستانی و هم چنین از سطح دریا بالا تر رشد خواهد نمود. اما این درخت این ویژگی را خواهد داشت که در تمامی مناطق آب و هوایی رشد داشته باشد.

خواص چوب نراد

چوب نراد به خودی خود دارای ۵۰ گونه مختلف میباشد که هریک به صورت مجزا دارای انواع مختلفی میباشد. چوب های نراد یا همان چوب های روسی همانند اسمی که دارند همانند دیگر چوب های سوزنی برگ دارای چگالی کم تری میباشد و به همان علت دارای کیفیت بالایی میباشد همینطور عمر چوب نراد نسبت به بقیه از کیفیت بالایی برخوردار میباشد. این نکته را هم مد نظر داشته باشید که چوب های نراد با توجه به این چگالی تقربا ۳۶۰درجه تا ۴۵۰ کیلوگرم بر متر مکعب را دارد.

مد نظر خود داشته باشید که چوب های نراد دارای سختی کمی میباشد و به نسبت میزانی که چگالی خواهد داشت مقاومت قابل قبولی دارد. این چوب دارای بافت سفت تابستانی میباشد و این همان ویژگی میباشد که به نمای چوب بسیار زیبایی خاصی میبخشد این چوب که همان چوب روسی هم نامیده میشود رنگ بندی متفاوتی دارد اما رنگ عمومی این رنگ ها به طور کلی روشن میباشد.

2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *