نوع چوب در انواع روکش طبیعی

نوع چوب در انواع روکش طبیعی


فروش انواع روکش طبیعی چوب

فروش انواع روکش طبیعی چوب : این یک حقیقت است که رنگ و نقش چوب همیشه یکی از علاقه مندی های بشر بوده است و از آن از عهد قدیم نیز برای تولید روکش های چوبی استفاده می شده است اما به جهت آن که این نوع از روکش ها گران از آب در می آیند به مرور استفاده از روکش های مصنوعی ایجاد شد.  اما همین روکش ها را هم با نقوشی از چوب تولید کرده تا حس و حال و گرمای طبیعی چوب را منتقل نماید . فروش انواع روکش طبیعی چوب در شرکت آواچوب با کیفیتی بسیار عالی انجام می شود و به خوبی می توانید برای صفحات انتخاب خود ، از میان تنوع نقش و رنگ این روکش های ارزشمند و زیبا ، طرح دلخواه را انتخاب نمایید.

این شرکت با سالیان زیادی از تجربه و تخصص در این حوزه فعالیت می نماید و به خوبی می تواند محصولات چوبی و فرآورده های چوبی را با کیفیتی عالی و با قیمتی مناسب بدون واسطه عرضه نماید

کاربرد انواع روکش چوب

شاید شما هم روکش های چوبی را روی صفحات فشرده ی چوبی مانند ام دی اف ، نئوپان ، فیبر و تخته های چند لایی به خوبی دیده باشید.  این نوع از روکش ها می تواند صفحاتی را که زیبایی چندانی ندارند کارآمد کرده و به آن ها طرح و نقش خاصی را ببخشد، البته استفاده از روکش های چوب طبیعی برای تخته هایی مانند نئوپان چندان در ایران مرسوم نیست و عمدتا در شرایط خاصی که بخواهند برای مبلمان به کار گرفته و یا پارتیشن بندی خاصی را انجام دهند از این نوع روکش استفاده می کنند.

در شرایطی که بخواهند از این نوع صفحات با روکش طبیعی به عنوان جایگزین چوب طببعی استفاده نمایند، از این نوع کار استفاده می نمایند. به عنوان مثال استفاده در کابینت های آشپزخانه و یا کمدهای دیواری که در دکوراسیون داخلی منازل نقشی جدی را ایفا می نمایند. در کشورهایی که توسعه یافته اند برای صفحات ام دی اف و دیگر تخته هایی که در صنعت مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد ، کارخانجات مبلمان سازی خود خطوط تولید روکش چوبی داشته و این روکش های طبیعی چوب را تولید می کنند و بر روی تخته های مصرفی خود در مبلمان استفاده می نمایند.

نوع چوب در انواع روکش طبیعی

در بازار چوب ایران فروش انواع روکش های طبیعی چوب به همراه روکش های متنوعی از نوع مصنوعی انجام می شود به طور معمول از روکش های طبیعی گران قیمت و ارزشمند نیز برای چوب هایی استفاده می کنند که نیاز است آن ها را در سازه های خاص و ارزشمندی اجرا نمایند. تخته های چند لایی که در نما قرار است اجرا شوند می توانند با لایه های نازکی از چوب های بسیار زیبا پوشیده شده و نقش زیبایی را در دکوراسیون و مبلمان داخلی ایجاد نماید. از آن جایی که امروزه با تغییر سلایق و تقاضای افراد استفاده از ام دی اف هایی با روکش چوبی مرسوم شده است طراحان و سازندگان دکوراسیون داخلی و صنعت مبلمان از این روکش ها و صفحات استفاده کرده و اکنون در این صنعت بیشتر شاهد اجرای صفحاتی با روکش طبیعی چوب هستیم. اما هنوز هم برای نئوپان ها اغلب از روکش مصنوعی استفاده می شود و به

دلیل گران قیمت بودن استفاده از روکش های چوبی برای آن ها مقرون به صرفه نیست.

شرکت آواچوب مرکز فروش انواع روکش طبیعی چوب

در شرکت آواچوب فروش انواع روکش طبیعی چوب به دلیل عمده مزیت ها و زیبایی که این نوع از روکش ها دارند به خوبی انجام شده و طبیعی بودن این روکش ها باعث شده است ، که بسیاری از طراحان آن را برای زیباسازی دکور داخلی به کار گیرند. اما ایرادی که به این نوع از روکش چوب وارد است این است که به خوبی نمی تواند

در مقابل حرارت و رطوبت مقاومت داشته و آسیب می بیند. قرار گیری این روکش های چوبی می تواند بر روی صفحات و تخته های فشرده مانند ام دی اف ، جایگزین مناسبی برای چوب بوده و از نظر هزینه صرفه جویی های خوبی را ایجاد نموده ،اما طرح و نقش و حس چوب را القا نماید برای تهیه ی محصولات چوبی با کیفیت و ممتاز می توانید به سراغ شرکت آواچوب در سایت چوب خاوران رفته و یا با بخش فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

مدل های روکش های طبیعی

روکش های طبیعی دارای انواع مختلفی میباشد که از گونه های مختلفی تهیه میشود پهن برگ و سوزنی برگ پهن برگ ها دارای استحکام بالاتری میباشد و بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد سوزنی برگان دارای استحکام کمتری میباشد و کم تر مورد استفاده قرار میگیرد روکش های طبیعی با ورق ها دارای تفاوت های بسیاری میباشد برخی از مشتریان عزیز این روکش ها را با ورق های لترون و یا ممبران اشتباه میگیرند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *