فروش لمبه روسی ارزان 

اگر به دنبال نمایندگی فروش لمبه روسی ارزان در ایران میباشید آوا چوب مناسب ترین گزینه میباشد با ارزان ترین تعرفه بهترین کیفیت را به مشتریان عزیز ارائه خواهیم نمود .در ادامه به این میپردازیم که لمبه چوبی چیست ؟ و چه انواعی دارد.لمبه از برش چوبی کاج ساخته خواهد شد الوارهای کاج در ضخامت‌های مورد نظر برش داده می‌شوند و با استفاده از دستگاه مولدر، شیار و زبانه مورد نظر در دو طرف ورق لمبه ایجاد می‌شود معمولا از آن برای دیوارکوب،کفپوش، سقف کاذب، ساخت سونا ، آلاچیق، درب، نمای ساختمان و … استفاده می شود.

 

فروش لمبه روسی ارزان

فروش لمبه روسی با مشاوره رایگان

تیم مجرب آوا چوب با بهترین کیفیت ارائه دهنده مشاوره های رایگان میباشد اوا چوب تماما اهتمام بر این دارد تا با شفافیت و کیفیت عالی محصولات خود را به مشتریان عزیز ارائه نمایید.داشتن مشاوره های رایگان شما را در مسیر درست خرید و انتخابی مطمئن قرار میدهد .اگر قصد این را دارید تا برای فضای مورد نظر خود از لمبه های روسی استفاده نمایید حتما با مشاورین آوا چوب در تماس باشید.

 

مرکز فروش لمبه روسی ارزان در تهران 

شما مشتریان عزیز باید در نظر داشته باشید برای انتخاب یک فروشگاه باید به عوامل متعددی توجه داشته باشید از مهم ترین مواردی که میتوان به عنوان اصلی ترین موارد در انتخاب یک فروشگاه برای خرید لمبه روسی کیفیت محصولاتش خواهد بود.شما باید در ابتدا به مقاله چوب روسی  مراجعه نمایید و تمام موارد برای خرید چوب روسی را مطالعه نمایید تا بتوانید برای خرید لمبه ها هم بهترین گزینه را داشته باشید.

 

 خدمات رنگ و نصب لمبه روسی ارزان

آوا چوب علاوه بر فروش لمبه های روسی ارزان ارائه دهنده رنگ و نصب لمبه میباشد برای انتخاب رنگ مناسب باید با کارشناسان فروش آوا چوب در تماس باشید انجام مراحل نصب و رنگ لمبه از مواردی میباشد که نمیتوانید به راحتی خود این مراحل را انجام دهید زیرا دارای نکاتی میباشد که باید در طی مراحل رنگ کاری و نصب رعایت نمایید.برای اطلاعات بیشتر در این رابطه با ما همراه باشید.

رنگ کاری چوب روس

برای رنگ کردن چوب روسی باید به عوامل متعددی توجه نمایید اولین مرحله توجه به نوع چوب روسی میباشد. بر فرض مثال چوب بیرچ به نوعی سخت تر از چوب های دیگر میباشد و رنگ کردن آن فوت و فن خود را داشته و نمیتوان به راحتی خود این کار را انجام دهید. این را هم خود به خوبی میدانید بهترین روش برای رنگ کاری چوب روس داشتن تجربه کافی میباشد تنها یک فرد با تجربه این را میداند که چوب روس رنگ دانه ها را به خوبی به خود جذب مینماید .و باید برای رنگ کردن آن با دقت انجام شود.

این مورد را اگر بخواهیم به زبان ساده تر بیان کنیم همان طور که بیان شد چوب روسی رنگ دانه ها را به خوبی به خود جذب مینماید. یعنی در صورتی که شما تجربه کافی را نداشته باشید رنگ خود را بروی سطح چوب ریخته و این مورد چوب روسی باعث میشود رنگ بروی چوب روسی به صورت نامتوازن و ناصاف پخش شود و ظاهر بسیار دلخراشی را مشاهده مینماید.

برخی با برخورد با این صحنه چندین لایه رنگ را روهم استفاده مینمایند که این هم باز به نوعی دارای ایراد های خود میباشد برای رنگ کاری چوب باید این مورد را هم در نظر داشته باشید.در صورتی که در سطح چوب روس خود ترک و یا گره های بی اندازه ای را مشاهده کردید. باید به هر نحوه آن را بپوشانید زیرا این باعث میشود که رنگ را خراب کرده و حتی در صورتی که از بتونه هم استفاده نمایید حتی امکان خشک نشدن هم موجود میباشد.

 

مراحل نصب لمبه روسی ارزان

مراحل نصب لمبه روسی 

کار نصب لمبه برای ما که دارای تجربه کاری میباشیم کار سختی نمیباشد اما برای برخی از افراد که تجربه کافی را ندارند مشکل ایجاد کرده و ظاهر زیبایی نخواهد داشت برای نصب لمبه های چوبی نیاز به داشتن ابزار کافی میباشد.

در اولین مرحله نصب قید ها میباشد. قید در واقع به چوب های چهار تراشی گفته میشود. سطح زیر کار استفاده میشود تا با این چوب ها لمبه ها به صورت تراز بایستد. ابعاد این قید ها به نسبت سطح زیر کار متغیر میباشد. قید ها در واقع با مفتول و یا پیچ نصب میشود در واقع نام دیگر این مورد گیره های چوبی برای لمبه ها میباشد .

پیشنهاد ما استفاده از پیچ های بلندی میباشد که مطمئن شوید که به خوبی چفت شده است مرحله بعدی نصب لمبه ها میباشد لمبه را باید به طوری نصب کنید که زبانه رو به جلو بوده و شیار رو به دیوار باشد  این لمبه ها با میخ نصب میشود که برای محکم کاری چوب از دستگاه های میخ کوب نیز استفاده نمایید .

مرحله بعدی محکم کاری میباشد که شما باید بعد از نصب لمبه ها از این بابت که به خوبی محکم کاری ها انجام شده است اطمینان حاصل نمایید تا بتوانید به راحتی به ادامه مرحله بپردازید.

مرحله بعدی سوارخ کاری میباشد از نام این مرحله پبداست شما در سطح خانه دارای لامپ ،و پریز های برقی میباشد که بعد از نصب لمبه ها باید این محل ها را سوراخ کاری نمایید.

 

کاربرد لمبه روسی  

لمبه های روسی در واقع دارای کاربرد بسیار بالایی میباشد شاید در ابتدا از خود بپرسید لمبه های روسی از چه نوع درخت روسی نیز تشکیل میشود. درخت های کاج روسی به دلیل مقاومتی که در برابر آفت و حشرات دارد بیشتر برای لمبه ها نیز مورد استفاده قرار میگیرد. اما این سخن ما دلیل بر این مبنا نمیباشد که تنها از کاج روسی باید استفاده شود و یا استفاده میشود شما عزیزان این را در نظر داشته باشید که از هر نوع چوب روسی برای ساخت لمبه روسی استفاده مینمایند و محدودیتی ندارد.

ما تنها موردی که بیشتر رواج دارد را بیان کردیم حال آنکه شاید از خود پرسید لمبه چیست ؟ برخی که با این صنعت آشنایی ندارند امکان دارد این سوال را داشته باشند لمبه ها عموما از برش طولی از یک چوب روسی میباشد که در ابزار های مختلفی ایجاد میشود. شایع ترین ابزار آن ساده و تک شیار میباشد اما هر دو این موارد باز هم دارای انواع مختلفی میباشد،که نام های صنعتی آن نیم و فاق و زبانه نیز نام گذاری شده است.

همان طور که بیان شد از لمبه در تمامی مناطق استفاده میشود مانند سقف خانه و دیوار پوش و…… اما مزایای استفاده از لمبه در سقف خانه را در ادامه به صورت مختصر ارائه میدهیم .

 

مزایای استفاده از لمبه در سقف خانه 

همان طور که خود میدانید لمبه یکی از محبوب ترین موارد در صنعت ساختمان نیز میباشد.از لحاظ اقتصادی و کیفیتی برای شما بسیار مناسب میباشد همان طور که در بالا به ان اشاره نمودیم لمبه ها یا همان لمبه های روس از برش کاج روسی بیشتر تهیه میشود و نمای بسیار زیبایی در نمای شما خواهد داشت.

 

چه نوع رنگی برای لمبه چوبی مناسب میباشد ؟

در میان بازار رنگ فروشان ایران چندین نوع رنگ رواج یافته اعم از شیمیایی و گیاهی که هر یک به نوعی دارای ویژگی های خاص خود میباشد و کیفیت های مختلفی دارد. برای پاسخ به این سوال که لمبه چوبی چه نوع رنگی میتواند زیبایی لمبه را بیشتر نمایان کند. باید در ابتدا به تفاوت های قیمتی رنگ ها در بازار توجه نمایید. رنگ های گیاهی به نوعی از رنگ های شیمیایی از رنگ هایی گیاهی هزینه های کمتری دارد. اما کیفیت این دو نوع با یک دیگر بسیار تفاوت دارد.

رنگ های گیاهی بافت چوب را بسیار نمایان میکند. اما رنگ پوششی نمیباشد و سطح چوب را پوشش نمیدهد، اما از چوب در برابر تمامی شرایط آب و هوایی محافطت میکند.

آوا چوب ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین رنگ گیاهی میباشد که دارای گواهینامه های معتبر جهانی میباشد و برای چوب لمبه های روسی بسیار مناسب میباشد.در چند پست آینده هدف بر این داریم تا با در رابطه با رنگ های گیاهی مطالبی را منتشر نماییم.

 

رنگ پذیری چوب لمبه روسی بهتر میباشد یا ترمووود؟

برای انتخاب چوب و رنگ چوب یکی از مهم ترین عاملی که باید به آن توجه شود رنگ پذیری آن میباشد. ترمووود ها در واقع بیس رنگی آن تیره میباشد و هر نوع رنگی که روی آن کار شود. به نوعی حکم روغن را داشته و رنگ چندانی به این چوب نخواهد داد رنگ های گیاهی این خاصیت را دارا میباشد .اما رنگ های شیمیایی این مورد نمیباشد و یک لایه را روی چوب قرار میدهد اما چوب روسی در صورتی که ماشین پوست و عملیات سمباده زنی به درستی انجام شود رنگی بسیار زیبا به شما خواهد داد و میتوانید به راحتی رنگ مورد نظر را در دریافت خواهید کرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۷ از ۵
از مجموع ۳ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *