قیمت انواع چوب

قیمت انواع چوب : این موضوع کاملا روشن است که یکی از مصالح پرکاربرد در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی و خارجی چوب می باشد و طبیعتا قیمت چوب نیز تحت تاثیر افزایش و کاهش نوسانات ارزی بوده است . در آواچوب  با معرفی چوب های پرکاربرد در بازار ایران به شما کمک خواهیم کرد تا با قیمت انواع چوب آشنا شده و بتوانید با اطلاع از تنوع آن ها خریدی مطمئن را انجام دهید. همچنین در این جا با عوامل موثر در این قیمت ها آشنا خواهید شد.

یکی از پرکاربردترین نوع چوب چوب های کاج روسی هستند که در انواع مختلفی در بازار موجود می باشند اما اگر می خواهید از قیمت انواع چوب روسی اطمینان حاصل کنید نیاز است که همان روز از شرکت آواچوب قیمت را استعلام نمایید. همان گونه که مستحضرید از چوب گونه یولکا جهت لوازم دکوری و تزئینی استفاده می شود زیرا دارای کیفیتی مناسب بوده و نسبت به نوع ساسنا دارای مرغوبیت بیشتر است .برای دریافت قیمت چوب یولکا خشک شده ممتاز ، با بخش فروش آواچوب تماس بگیرید. زیرا به دلیل نوسانات بازار قیمت ثابتی قابل ارائه نیست چوب ساسنا روسی برای کارهای ساختمانی مانند تخته بنایی  تخته قالب بندی بتن مناسب است به خاطر داشته باشید قیمت این نوع از چوب را باید به روز دریافت نمایید.

برای دریافت قیمت انواع چوب به روز چه باید کرد ؟

مدت های بسیاری است که چوب راش ایران از بزرگ ترین منبع های چوب درخت از گونه پهن برگ سخت چوب به حساب می آید گونه هایی مانند توسکا، راش ، ون و ممرز که همگی در بازار ایران به سادگی قابل تهیه است اما برای دریافت قیمت انواع چوب راش بایستی با بخش فروش آواچوب تماس بگیرید. تا قیمت به روز شده ی آن را اعلام نمایند. امروزه چوب راش گرجستان با ضخامت پنج الی نه سانتی متر در بازار موجود است اما در مورد چوب راش ترکیه که نسبت به راش ایرانی و گرجستانی کمی روشن تر است و نسبت به این نوع از راش ها قیمت بالاتری را به خود اختصاص داده است.

در مورد چوب راش آلمانی نیز باید گفت که به علت کیفیت بسیار عالی که دارد در میان انواع راش از بالاترین قیمت برخوردار می باشد چوب بلوط امریکایی که از گونه ی چوب بلوط محسوب می شود و بسیار زیباست امروزه در بازار چوب ایران یافت می شود که چوب ارزانی محسوب نشده و قیمت به روز شده ی آن را باید از قسمت فروش آواچوب دریافت نمایید.

برای دریافت قیمت انواع چوب به روز چه باید کرد ؟
برای دریافت قیمت انواع چوب به روز چه باید کرد ؟

آیا می توان قیمت انواع چوب را به صورت آنلاین داشت ؟

در خصوص چوب گردوی ایران به طور معمول چوب هایی هستند که از درختان باغ گردو جمع آوری شده اند. تنه ی این نوع از درخت از پانزده سانتی متر تا نود سانتی متر متغیر است اما کیفیت آن چندان مناسب نیست در صورتی که چوب تهیه شده از گردوی سیاه باشد. قیمت آن نسبت به چوب گردوی سفید بیشتر و گران تر خواهد بود اما این گونه از چوب های گردو از کشورهایی همچون امریکا , افریقا و سایرکشور ها وارد ایران می شود که دارای کیفیت بهتری نسبت به گونه ی ایرانی آن می باشد چه عواملی بر روی قیمت انواع چوب موثر است ؟ به طور معمول سه دلیل عمده بر

قیمت انواع چوب در بازار ایران تاثیر گذار است.

نخست می توان به فصل خرید چوب اشاره نموده که بهترین زمان جهت خرید چوب در اوقات پایانی فصل تابستان می باشد .در این فصل نسبت به زمستان امکان تهیه چوب خشک با قیمتی مناسب و ارزان سهل و آسان تر خواهد بود به طور معمول قیمت چوب در اوایل فصل زمستان بالا رفته و گران می شود. دومین عامل ابعاد چوب می باشد به عبارتی بزرگ تر بودن تخته چوب و سلامت بیشتر آن باعث بالاتر بودن قیمت آن است و در نهایت نوع گونه درخت و گرید و کیفیت آن در قیمت چوب تاثیر گذار است. به عبارتی با توجه به گرید متفاوت در چوب ها قیمت گذاری ها نیز انجام می شود زیرا هر چوب با هر کیفیتی که دارد برای قسمتی از کار مناسب است که توسط کارشناس و نجار برای سازه و به درستی انتخاب می شود.

بنابر این برای اطلاع از قیمت انواع چوب ، ابتدا نیاز است تا با کارشناس و متخصص این صنعت مشورت داشته و سپس خریدی صحیح و مطمئن داشته باشید کارشناسان ما در آواچوب با بهره گیری از دانش و تجربه در خدمت شما خواهند بود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *