قیمت لمبه چوبی روسی

قیمت لمبه چوبی روسی : از سال های بسیار دور لمبه چوبی در صنعت ساختمان ایرانیان حضور داشته است. این محصول چوبی به خصوص از سوی طراحان داخلی مورد توجه بوده است در میان گونه های مختلف لمبه چوبی روسی یکی از پرفروش ترین فرآورده های چوبی به شمار می آید  از  مزیت های این فرآورده ی چوبی را می توان به طول عمر بیشتر ، نصب آسان تر و طرح و رنگ زیبا تر  اشاره نمود .

امروزه در بسیاری از ساخت و سازها برای پوشش سقف ساختمان از این نوع چوب استفاده می شود که می تواند روح طبیعت را به فضای داخلی بیاورد ساخت لمبه ی چوبی از هر گونه ی چوب امکان پذیر است تنها کافی است از یکی از گونه های چوب درخت کاج که شامل نراد ، ساسنا و یولکا باشد تا با توجه به ویژگی هایی که دارد لمبه چوبی روسی با کیفیتی حاصل شود.

رقابت میان سقف کاذب و لمبه چوبی روس

شاید این گونه به نظر برسد که با ورود تنوع بسیار زیاد در انواع سقف کاذب ، فعالان در زمینه دکوراسیون داخلی ، تمایل داشته باشند به جای لمبه ی چوبی از آن ها استفاده کنند این موضوع شاید از نظر اقتصادی و یا زمان اجرا منطقی به نظر برسد اما تصویر اجرا شده ی لمبه چوبی روسی در فضای منزل می تواند زیبایی وصف ناشدنی را به همراه روح طبیعت به خانه بیاورد ضمن آنکه می توان آن را با سایر دکوراسیون داخلی هماهنگ کرده و بدین ترتیب با نظمی از رنگ و طرح ، فضایی دلنشین را خلق نمود برای تهیه ی لمبه چوبی می توانید با شرکت آواچوب تماس گرفته و محصولی با کیفیت و با دوام را تهیه نمایید همچنین در این شرکت قیمت لمبه چوبی روسی بسیار مناسب و رقابتی می باشد.

رقابت میان سقف کاذب و لمبه چوبی روس
رقابت میان سقف کاذب و لمبه چوبی روس

نحوه ی تهیه لمبه ی چوبی روسی

در گام نخست الوارهای برش خورده از چوب روسی برای برش های لازم به کارخانه ارسال می شود پس از آن باید در این برش های چوب شیار و زبانه را ایجاد نمایند تا امکان نصب آن ها به وجود آید طول این الوارها تقریبا شش متر بوده و به صورت خشک و بسته بندی شده از روسیه به ایران وارد می شوند.

البته ضخامت در این لمبه های چوبی متفاوت بوده که به انتخاب خریدار خواهد بود عرض این فرآورده ی چوبی دوازده سانت می باشد که دو سانت آن به دلیل زبانه در قسمت پشتی حذف می شود در صورتی که فرآوری و خشک شدن این چوب ها به خوبی انجام شده باشد و هنگام نصب در سقف اجرای مناسبی داشته باشد می توان انتظار داشت طول عمر زیادی را داشته و بدون آن که از زیبایی و کیفیت آن کاسته شود سال ها میهمان خانه ها باشد.

نحوه ی تهیه لمبه ی چوبی روسی
نحوه ی تهیه لمبه ی چوبی روسی

لمبه چوبی روسی چه کاربری دارد ؟

در ابتدا از لمبه برای پوشش سطوح استفاده می شده است. این قابلیت در لمبه چوبی روسی وجود دارد که برای پوشش دیوار استفاده شود و یا سقف را بپوشاند به دلیل مشخصاتی که دارد می توان آن را در پوشش های مختلف استفاده نمود. تنها موضوعی که مهم است در نظر گرفته شود این است که هنگامی که در کف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد، بایستی دارای ضخامت بیشتری باشد. تا بتوان فشار و بار حاصل از رفت و آمدها را نیز تحمل نماید و در این گونه مواقع استفاده از چوب های نرم مانند کاج مناسب نیست.

انواع قیمت لمبه چوبی روسی در بازار جوب ایران چگونه است ؟

اگر می خواهید از لمبه چوبی روسی برای سازه ی خود استفاده نمایید و نمی دانید کدام یک از ضخامت های این محصول چوبی مناسب سازه ی شماست، باید بدانید که جهت فضاهایی مانند دیواره های سونا ، سقف و دیوار پوش عمدتا از ضخامت های شانزده میلی متر استفاده می کنند. این ضخامت یکی از پر مصرفت ترین سایز ها در لمبه می باشد. همچنین ضخامت بیست میلیمتر از لمبه چوبی روسی برای کف مناسب تر است. زیرا می تواند فشار و وزن را تحمل نماید ضخامت های بیشتر عمدتا در شرایط خاص جوی از سوی طراحان ساختمانی استفاده می شود تا بتواند شوک های حاصل از تغییرات جوی را تحمل نموده و با مقاومت بیشتری و با طول عمر بالاتری در سازه ی کار شده باقی بماند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *