قیمت چوب ترموود چقدر میباشد ؟ برای استعلام قیمت چوب ترموود باید با کارشناسان تیم آوا چوب در تماس باشید تیم آوا چوب با در نظر گرفتن تمامی جوانح برای مشتریان عزیز به شما عزیزان قیمت ها و کاربرد ها را به شما عزیزان اعلام مینماید. ترمووود ها همان طور که در نام آن ها مشخص میباشد دارای با کیفیت ترین خواص میباشد در زبان انگلیسی ترمووود یعنی چوب حرارت دیده که همان طور که در مقاله فوق بیان شده علاین عمل مقاوم کردن چوب در برابر تمامی حشرات و تمامی موارد مقاوم میسازد.میتوانید مطالب بیشتری را در رابطه با چوب ترمو در مقاله ای که برای شما جمع آوری کرده ایم مطالعه نمایید.

 

مواردی که تعین کننده قیمت چوب ترموود میباشد ؟

برای تعین قیمت ترمووود ها باید به این مورد اشاره نماییم که شما چه نوع ترمو ای را مد نظر دارید ترمووود فنلاندی و یا ایرانی ترمووود فنلاندی به خودی خود دارای قیمت بسیار بالایی میباشد و کیفیت های آن هم در برابر شرایط جوی و حشرات بیشتر مقاوم میسازد. ترموود های فنلاندی و ایرانی خود دارای درجه یک و دو میباشد که در اصطلاح بازار های چوب فروشی به آن ها گرید A و B  مینامند برای خرید این نوع ترمووود ها باید به نوعی به این موارد هم توجه داشته باشید.

خرید چوب پلاست

رنگ مناسب چوب ترمووود 

برای انتخاب رنگ ترمووود باید به مواردی توجه نمایید که در ادامه به آن ها میپردازیم. در هنگام خرید رنگ ترمووود باید به نوعی دقت نمایید که برای چه فضایی قصد استفاده از این چوب ها را دارید اگر برای فضای بیرون را دارید باید از رنگی استفاده نمایید که در برابر آفتاب و باد و باران و شرایط جوی مقاومت داشته باشد. زیرا این چوب ها کاملا در معرض آفتاب بوده و باید در برابر تبله کردن و یا پوسیدگی این چوب ها را مقاوم نمایید.

ترمووود ها در عمل ایجاد ترمو دارای مزایای بسیار بالایی خواهند شد اما تنها معایبی که دارد فرقی هم نخواهد داشت چه ایرانی و چه فنلاندی هردو چوب در برابر آفتاب به میزانی که باید و شاید مقاومتی نخواهند داشت .برای مقاوم سازی این چوب پیشنهاد ما استفاده از یک رنگ مقاوم در برابر این شرایط میباشد که درمیان برنده ای رنگی رمرس و ازمو و مونوکوت پیشنهاد ما میباشد که روی چوب بسیار زیبا خواهد شد و بافت چوب را بسیار زیبا خواهد نمود.

 

مراکز فروش ترمووود ارزان قیمت

قیمت ترمووود ارتباط مستقیمی با ضخامت ترمووود و نوع چوب ترمو شده و میزان ماشین کاری و ابزاری که بر روی آن انجام شده نیز به شما عزیزان اعلام میشود برای یافتن مراکز فروش  ترمووود و استعلام قیمت چوب ترموود باید به چند نکته توجه داشته باشید که در ادامه به آن میپردازیم ۱- قیمت ترموود در ایران چوب ترمو وود بسته به میزان ضخامتی که دارد قیمت و بهای آن متفاوت است

تا ضخامت چوب بالاتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود مثلآ ترموود با ضخامت بیست میلی متر (دو سانتی متر), از لحاظ قیمتی پایین تر از چوبی با ضخامت چهل و دو میلی متر می باشد

۲-در اینکه قیمت ترموود در ایران به چه عواملی بستگی دارد باید به جنس چوب اشاره کرد. چوبی که از خانواده درختان نرم چوب ها باشد ارزان تر از چوبهای متعلق به گروه سخت چوبها می باشند. بدین معنی که چوب درخت پاین ارزانتر از چوبی از خانواده عش میباشد. البته علت این تفاوت قیمتی از لحاظ جنس چوب تابع مستقیمی دارد با میزان رشد و تراکم این درختان از یک سو و میزان عملیات حرارتی و سختی برش از سمت دیگر دارد. یعنی درخت کاج از لحاظ رشد و تراکم و انبوهی ,بیشتر از درخت عش است در نواحی توندرایی اسکاندیناوی.

۳-ماشین کاری چوب ترموود:

(قیمت ترموود در ایران به چه عواملی بستگی دارد!) در زمان تولید چوب ترموود تمام چوب ترمووود تولید شده به شکل SHP ساده است. که بعدآ بنا به درخواست مشتری در مبدآ بر روی آن ماشین کاری انجام میگیرد و ترموود تولید شده به اشکال مختلف مانند: UTS, UTV , ROMB و ….در می آیند. در نهایت باید در مورد قیمت ترموود به این نکته بسیار مهم هم اشاره کرد که: بعضی اوقات با توجه تکانه های شدید نوسانات ارزی مانند یورو و دلار آمریکا نسبت به ریال ایران با تغییر زیاد قیمت ترمووود در ایران مواجه می شویم که بیشتر زمان ها هم پایدار نیستند و به گونه ای می توان گفت که زود گذر هستند.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *