قیمت چوب روسی امروز

قیمت چوب روسی امروز : یکی از چوب های پرمصرف در بازار ایران در سال های اخیر چوب روسی است. که به جهت نزدیک بودن به ایران و کمتر بودن هزینه های ارسال ، قیمتی مناسب دارد .قیمت چوب روسی امروز بر حسب نوع کاربری که دارد متفاوت است. به عنوان نمونه چوبی که برای کاربری کف پوش استفاده شود.

با نوع چوبی که در نمای خارجی به کار می رود کاملا در کیفیت و قیمت اختلاف دارد .از آن جایی که برای هر یک از این فضاها نیاز به قابلیت ها و استحکام خاصی است. بنابر این نوع فرآوری و برش ها و کیفیت گونه ی درختی آن نیز متفاوت است تمامی این ها می تواند بر قیمت تمام شده ی چوب روسی تاثیر گذار باشد.

 

چه عواملی بر قیمت چوب روسی امروز موثر است ؟

از طرفی عوامل دیگری نیز بر قیمت چوب روسی موثر است. که می توان به عملیات های رطوبت گیری ، گرمادهی و خشک شدن آن ها و در نهایت مرغوبیت چوب اشاره نمود.از دیگر عوامل میتوان وجود رقبا را نام برد،همانظور که میدانید تعداد کمی از کشور ها در زمینه چوب فعالیت دارند.عواملی همچون نوع منطقه،میزان صادرات و وارداتی که برای چوب دارد میتواند در قیمت چوب نیز تاثیر گذار باشند و در هر کشوری متفاوت از هم باشند.

قیمت چوب روسی امروز در بازار ایران برای چوب های نراد ، ساسنا و یولکا متغیر است .بنابر این توصیه می شود برای خرید آن به سراغ یکی از مراکز معتبر در صنعت چوب بروید شرکت آواچوب یکی از معتبر ترین تامین کنندگان و فروشندگان فعال در زمینه چوب های ایران و وارداتی بوده. و در تمامی این سال ها توانسته است با محصولاتی با کیفیت و ارزان قیمت در خدمت مشتریان خود باشد. اکنون به دلیل نوسانات شدید قیمت ها اعلام قیمتی مشخص برای چوب های روسی یولکا ، نراد و ساسنا وجود ندارد و به روز تغییر می کند .بنابراین برای دریافت قیمت چوب روسی امروز ، با آواچوب تماس بگیرید مرکز چوب خاوران یکی از بزرگترین مراکز ارائه محصولات چوبی در خاورمیانه می باشد، که می توان تنوع کاملی از چوب و فرآورده های چوبی را آن جا یافت و آواچوب به عنوان یکی از فعالان قدرتمند این مرکز ، اعتبار و تخصص .خود را بارها به مشتریان خود به اثبات رسانیده است.

قیمت چوب روسی امروز

 

کاربرد انواع چوب های روسی در صنعت چوب ایران چیست ؟

یکی از انواع چوب های روسی تخته روسی کم گره است.  که به طور معمول در ساخت انواع درب های چوبی استفاده می شود از طرفی الوار نراد خشک شده ی روسی نیز یکی دیگر از پر کاربردترین

محصولات چوب روسی است که در دیوارپوش و کف پوش مورد استفاده قرار می گیرد تخته زیر پایی نیز عمدتا در صنایع بزرگی مانند پتروشیمی و نفت گاز استفاده می شود که دارای ضخامت بالایی است در مواردی ضخامت کمتری داشته باشد.

در پروژه های کوچکتر استفاده خواهد شد اما چوب روسی از نوع یولکا به طور معمول جهت کارهای نجاری و صنعت چوب استفاده می گردد درصورتی که ضخامت این نوع از چوب روسی کمتر باشد جهت کارهای بسته بندی و پالت مورد بهره برداری قرار می گیرد در این میان چوب های چهار تراش نیز برای مصارف بنایی و داربست ها مناسب است بر کسی پوشیده نیست که کاربرد چوب سال های مدیدی است در صنعت ساختمان و چوب ایران رشد کرده است و در نتیجه باعث شده است تا در خصوص انواع چوب ، کیفیت آن ها و فرآوری که انجام می شود رقابت صورت گیرد که همین امر نیز می تواند در بهتر شدن وضعیت چوب در دنیا تاثیر گذار باشد و طبیعی است که این رقابت در قیمت ها نیز مشهود است و در این میان قیمت چوب روسی نیز در ایران از این قاعده مستثنی نیست بنابراین برای اطلاع از قیمت چوب روسی امروز و خرید آن با آواچوب تماس بگیرید.

کاربری انواع چوب های روسی در صنعت چوب ایران چیست ؟
کاربری انواع چوب های روسی در صنعت چوب ایران چیست ؟

تفاوت قیمت بین گونه های مختلف چوب روسی 

در میان گونه های مختلف چوب روسی چوب نراد به دلیل مزایایی که دارد بیشتر از باقی موارد مورد توجه است. مزیت هایی مانند سبک بودن ، قابلیت سنباده و برش آسان ، مقاومت و استحکام خوب که باعث می شود در اغلب سازه های چوبی آن را مشاهده کرد به عنوان مثال جهت تولید درب و پنجره ی چوبی ، نمای چوبی ، نرده های پله ها ، کف پوش چوبی و انواع لوازم دکوراسیون چوبی داخل که همگی با این نوع چوب روسی قابل اجرا خواهند بود البته چوب نراد در قسمت های شمالی کشور بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است و کاربرد بیشتری دارد و آن هم به دلیل مقاومت و استحکام خوب این گونه ی درختی است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *