قیمت چوب لمبه روسی

قیمت چوب لمبه روسی : یکی از کاربردی ترین محصولات چوبی در صنعت چوب و ساختمان ، چوب لمبه روسی است که مزیت های فراوانی را به همراه دارد. این لمبه های چوبی از گونه های چوبی متفاوتی تولید می شوند. که عمده ترین آن ها گونه های روسی است که دارای کیفیتی مناسب نیز هستند ،و در بازار چوب ایران قیمت چوب لمبه روسی بسیار مناسب بوده. و برای تمامی کاربران قابل دسترسی می باشد .

از این نوع لمبه ی چوبی به جهت مقاومت خوبی که دارد در پوشش های دیوار ، سقف و در برخی مواقع در کف پوش نیز استفاده می گردد که در هر قسمت دارای کیفیت و ضخامتی متفاوت خواهد بود.

چوب لمبه روسی چیست؟

در حقیقت در زندگی امروزه ی بشر ، رشد فناوری در صنایع مختلفی همچون صنعت چوب و یا ساختمان ، باعث شده است که در ساخت و سازها از تنوع بسیار زیادی از جنس و طرح مواد اولیه استفاده شود. که هر یک دارای محاسن و معایب خاص خود بوده و می تواند در زیباسازی فضاهای داخلی و خارجی ساختمان موثر باشد. در این میان چوب لمبه روسی یکی از پر طرفدارترین محصولات چوبی محسوب می شود .که مورد علاقه ی معماران و دکوراتیو های ایرانی است.

از این چوب در اندازه های مختلف و از گونه های مختلفی از چوب ، لمبه چوبی را به وجود می آورند شاید بتوان گفت یکی از پر کاربرد ترین فضاها ، سقف کاذب باشد که با پوشش لمبه ی چوبی بسیار زیبا و با شکوه به نظر خواهد آمد در کشور ایران عمدتا از این نوع پوشش در شمال کشور استفاده می شود.

چوب لمبه روسی چیست؟
چوب لمبه روسی چیست؟

قیمت چوب لمبه روسی در مقایسه با سایر محصولات چیست ؟

درست است که می توان برای تهیه لمبه چوبی از گونه های متفاوتی از درخت ها استفاده نمود .اما نکته ای که دارای اهمیت است آن است که این لمبه ها در چه سازه ای و در چه منطقه ی جغرافیایی کار خواهد شد. شاید یکی از گونه های مرغوب و مناسب برای کاربری لمبه ها درخت کاج است که هم دارای مقاومت بسیار مناسبی در برابر رطوبت و حشرات دارد و هم قیمت آن بسیار مناسب و ارزان است. و در این میان چوب لمبه ای که از روسیه وارد ایران می شود ، دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و بسیار پر طرفدار می باشد.

گونه های یولکا ، نراد و ساسنا از درخت کاج روسی ، برای تهیه چوب لمبه روسی ب سیار مناسب هستند که در بازار چوب ایران می توان آن ها را تهیه نمود در صورتی که قصد دارید برای پوشش سقف و یا دیوار فضای داخلی خود از چوب لمبه روسی استفاده کنید ،با شرکت آواچوب تماس گرفته و با بخش فروش در خصوص خرید محصولی با کیفیت ، هماهنگی های لازم را انجام دهید .شاید خوب باشد بدانید که چوب لمبه ی روسی عایق بوده و برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی در فضای داخلی بسیار گزینه ی مناسبی است.

از طرفی می تواند عایق صدا و امواج مضر نیز باشد و از ورود این گونه از امواج ممانعت به عمل آورد امروزه با وجود گسترش فناوری ها در زندگی شهری و وجود دکل های مخابراتی در داخل شهرها ، نیاز به پوششی که بتواند مانع ورود امواجی مضر به داخل فضای خانه شود ، گزینه ای ضروری می باشد و استفاده از آن در پوشش سقف و دیوارها می تواند در این خصوص کمک شایانی نماید در صورتی که از ضخامت بیشتری استفاده شود می توان برای پوشش کف در منازل نیز از آن بهره برد.

قیمت چوب لمبه روسی در مقایسه با سایر محصولات چیست ؟
قیمت چوب لمبه روسی در مقایسه با سایر محصولات چیست ؟

قیمت چوب لمبه روسی در سایت چوب خاوران

در خصوص قیمت چوب لمبه روسی ، این نکته مطرح است که با توجه به تنوع در جنس گونه درختی ، قیمت ها نیز متفاوت است به عبارتی کیفیت آن در قیمت بسیار تاثیر گذار می باشد همچنین از آن جایی که نوسانات بازار بسیار است، نمی توان قیمتی مشخص برای آن ها اعلام نمود پیشنهاد می شود هنگامی که برای خرید آن به سایت چوب خاوران مراجعه کردید به سراغ شرکت آواچوب رفته و ضمن رویت محصولات متنوع چوبی ، خریدی با کیفیت را با قیمتی مناسب داشته باشید همچنین همکاران ما در این شرکت می توانند مطابق با سازه ی مورد نظر تان ، بهترین لمبه ی چوبی را پیشنهاد داده و برای اجرای آن نیز همراهتان باشند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *