طراحی محوطهترموود از مصالح رایج به منظور ساخت آلاچیق و پرگولا است زیرا به راحتی در دسترس است،کار کردن با آن ساده می باشد،سایزهای متنوعی از ترمووود موجود است و همچنین تا مقداری قابل تبدیل به اندازه و سایز های متنوع است . د مجموعه آوا چوب در زمینه ساخت پرگولا تجربیات زیادی دارد . برای برش ترموود های آوا چوب از ابزار مخصوص جهت کار با ترموود استفاده شده است .
از چه نوع چوبی استفاده کنیم؟

نوع ترموود به کار رفته در پرگولا و آلاچیق و … از نکات قابل توجه است چرا که نوع چوب به کار رفته دوام آن را را مشخص می نماید. شما به احتمال زیاد آلاچیق و یا پرگولایی می خواهید که در برابر حمله حشرات چوب خوار و جوندگان، تغییرات آب و هوایی، نور آفتاب و پوسیدگی بیشترین مقاومت را داشته باشد که بهترین گزینه ترموود آوا چوب می باشد.

در بیشتر مواقع خریدارن مایلند کمتر هزینه کنند. به یاد داشته باشید آلاچیق و پرگولای شما در فضای باز و محیط بیرونی و در معرض تغییرات دما، بارندگی و اشعه UV نور خورشید قرار دارند. پس به کار بردن چوب های ارزان و معمولی ترمو نشده مانند چوب نراد یا چوب روسی که رنگ های روشنی دارد و در بازار نیز فراوان است هدر دادن پول است! چوب های معمولی رایج دربازار (اصطلاحاً چوب نراد و چوب روسی) بعد از چندین ماه تغییر شکل داده و ترک می خورند و در برابر حمله حشرات و جوندگان مقاومتی ندارند و پس از گذشت چند سال نیاز به بازسازی کامل آلاچیق و پرگولا نیاز است.

مشاوره رایگان

نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

جهت دریافت اطلاعات کامل از محصولات با کارشناسان مجموعه آوا چوب در ارتباط باشید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *