آواچوب

قیمت ترمووود

قیمت ترمووود

برای استعلام قیمت ترمووود کارشناسان آوا چوب در تماس باشید برای خرید ترمووود ارزان قیمت باید به دنبال مرکز توضیع ترمووود در تهران باشید چوب ترمو در بازار تهران به نوعی میتوان گفت به عنوان یکی از زیبا ترین محصولاتی میباشد که در پروژه ها از آن استفاده مینمایند.

 

لیست قیمت چوب ترمو

با توجه به افزایش بسیار شدید قیمت های ارزی از ابتدای سال قیمت ترووود ها تابع افزایش و کاهش ارز میباشد و نمیتوان گفت که این نوسانات اقتصادی بر قیمت ترموود ها بی تاثیر بوده است لذا با این وجود برای استعلام قیمت های چوب ترمو باید به صورت بروز اقدام نمایید اما شما باید به نوعی برای خرید چوب ترمو از در ابتدا به نوع فضایی که میتوان استفاده نمایید دقت نمایید پیشنهاد میکنیم که برای مطالعه دقیق تر به مقاله ترمووود مراجعه نمایید تا بتوانید با منظور ما را بشتر متوجه شوید.

 

لیست قیمت چوب ترمو

 

قیمت ترمو بر اساس چی محاسبه میگردد ؟

قیمت های چوب بر اساس متر مربع و متر طول محاسبه میگردد اما در حال حاضر بر اساس ضخامت و طول عرض هم قیمت ها را به مشتریان عزیز ارائه مینماید. اما این را مد نظر داشته باشید قیمت ها چه براساس متر مکعب و چه بر اساس متر مربع محاسبه گردد قیمت ها بر اساس یک یک واحد معین تعین میشود مواردی که گفته شد تنها مواردی میباشد که روی قیمت ترمو ها بسیار تاثیر گذار میباشد.

 

ترمووود فنلاندی

 

عوامل موثر در تعین قیمت

همان طور که خود میدانید چوب های ترمو دارای کیفیت های متفاوت میباشد ترموود ها چند نوع متفاوت دارند ترمو وود فنلاندی و ترمو وود ایرانی و این دو نوع خم به نوعی دارای گرید های متفاوت میباشد. این یکی از موارد تاثیر گذار میباشد مورد دوم اینکه شما باید به اینکه چه نوع چوبی را برای ترمو کردن انتخاب مینمایید. تاثیر به نسبت مستقیمی روی تعین قیمت خواهد داشت مورد بعدی که در تعین قیمت چوب ترمو ها تاثیر گذار میباشد سن درخت هم تاثیر گذار میباشد.

درختانی که سن آن ها ما بین ۴۰ تا ۷۰ سال میباشد اصولا بیشتر برای ترمو کردن نیز از آن ها استفاده مینمایند زیرا به نوعی چوب نه کهنسال و نه خیلی جوانی میباشد که د برابر فعالیت ترمو کردن مقاومتی نداشته باشند این هم موردی میباشد که در تعین قیمت تاثیر خواهد داشت و ضمن اینکه از فضای داخل درخت بیشتر برای ترمو کردن استفاده مینمایند.

 

اجرای نما ترمووود

 

ترمووود (چوب ترمو) و یا ترموود ارزان قیمت

قیمت ترمووود یا همان ترمود ارزان قیمت را باید از مراکز توضیع ترمووود خریداری نمایید. مورد دوم اینکه خرید بدون واسطه ای را داشته باشید خرید بودن واسطه را شاید برخی از افراد به صورت کلی ندانسته و متوجه منظور ما نشوید فروشندگان ترمو به دو دسته تقسیم میشوند برخی توضیع کننده میباشند و برخی دیگر بازرگان میباشند تا به حال با نام بازرگان اشناییت داشته اید بازرگانان در تمامی صنایع و صنعت ها دست داشته و بعضا باعث تغیر قیمت ها میشوند برای تشریح این پروسه با ما در ادامه همراه باشید.

 

آلاچیق با ترمووود

 

خرید بدون واسطه ترمو

خرید بدون واسطه به خریدی گفته میشود که شما از توزیع کننده چوب خرید نمایید مراکز توزیع خود از کشور های روسیه فنلاند و استون اقدام به وارد کردن چوب های ترمو مینمایند. این شاید برای آن ها به آن میزانی که باید و شاید سود را نداشته باشد برخی اقدام به وارد کردن الوار نموده و خود این الوار ها را ترمو مینمایند که این به طبع به صرفه تر خواهد بود. زیرا فرایند صادرات واردات چوب در زمانی که انجام میشود در صورتی که الوار را خیداری نماییم قیمت با چوبی که فرایند ترمو را انجام داده و ارسال مینمایند تفاوت دارد برخی از فروشندگان محترم ترمو اقدام به خرید الوار مینمایند و خود اقدام به ترمو کردن الوار مینمایند.همینطور در خرید چوب ترمو نکاتی وجود دارد که باید به آنها توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

بازرگان چوب ترمو

با یک مثال این مورد را برای شما تشریح نماییم شما تصور کنید با یک باربری تماس گرفته و بخواهید برای حمل بار خود اقدام نمایید به طبع باربری هایی که خود دارای ماشین های حمل میباشند. قیمت های کم تری به نسبت باربری هایی که خود واسطه میباشند عموما دارای قیمت های بیشتری میباشند. این صنعت هم تابع این مثال میباشد بازرگان های چوب ترمو وود در زمانی که شما به این افراد سفارشی را ثبت مینمایید این فراد به دنبال ارزان ترین چوب ترمو ها میباشند تا بتوانند سودحداکثری را برای خود کسب نماییند.

این به نوعی با این شرایط اقتصادی به صرفه تر میباشد و نوعی استرس کمتری برای صاحب کسب کار دارد اما این مورد برای مشتری ها به سود نمیباشد و شما باید هزینه های گزافی را متحمل شوید.

 

منبع : قیمت ترمووود -قیمت ترموود

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید
02134639