اجرای ترمووود

نمایندگی رنگ ترمووود

نمایندگی رنگ ترمووود برند رمرس در ایران آوا چوب میباشد که تمامی کد های رنگی رمرس را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه مینماید رنگ رمرس به عنوان با کیفیت ترین رنگ چوب در ایران در حال فعالیت میباشد همان طور که در مقاله رنگ چوب توضیح داده شد برای انتخاب یک رنگ مناسب معیار های متفاوتی وجود دارد که در این مقاله به صورت کامل پرداخته ایم.

 

عوامل مخرب چوب ترمو رنگ شده

در ابتدا این نکته را خاطر نشان کنیم داشتن یک رنگ مناسب برای چوب های ترمووود به نوعی محافظ چوب محسوب میگردد اما اگر شما تمامی نکات ایمنی را برای یک رنگ مناسب رعایت نمایید این تضمین را به شما خواهیم داد تا ترمو های شما چندین سال برای شما کار خواهد نمود پس سعی نمایید در اولین مرحله چوب های خود را با نوعی رنگ مناسب رنگ نمایید.

 

تفاوت میان نمایندگی و فروشگاه

برای خرید چوب باید در نظر داشته باشید در صورتی که شما از یک فروشگاه خرید چوب را انجام دهید به صورت قطعی این فروشگاه خود تامین کننده چوب نیستند و باید از یک فروشگاه و یا یک نماینده دیگر برای خرید چوب اقدام نماییند. این در اولین مرحله برای مشتری ها مقرون به صرفه نمیباشد به دلیل اینکه دو واسطه در این میان باید از سودی بهره مند شوند. اما در صورتی که شما از یک نمایندگی فروش چوب خریداری نمایید.

 

اولین مرحله به نفع شما مشتریان عزیز خواهد بود به دلیل اینکه در این میان واسطه ای میان شما و فروشگاه نمیباشد تفاوت میان نمایندگی و فروشگاه در تامین جنس آنها و گارانتی اجناس میباشد حال این نکته را در نظر داشته باشید که نمایندگی هر جنسی در هر نمایندگی شرایط و قواعدی داشته باشد و باید قبل از خرید آن را استعلام نمایید.

 

رنگ ترمووود چیست ؟و چه تفاوتی با دیگر رنگ ها دارد ؟

در مقاله های قبل از این به ترمووود و فرایند آن پرداختیم و ذکر کردیم که عمل ترموود چه تاثیری بر روی چوب خواهد داشت حال در این مقاله میخواهیم به این بپردازیم که آیا رنگ های ترمووود رنگ های خاصی میباشد؟ خیر هر نوع رنگی که مناسب برای چوب باشد.

برای چوب های ترمو نیز استفاده میشود اما این نکته را داشته باشید در صورتی که رنگ با کیفیتی را برای چوب ترمو های خود استفاده نمایید دوام چوب خود را افزایش خواهید داد.

 

آوا چوب یکی از بزرگترین واردکنندگان انواع رنگ چوب آلمانی رمرس، رنگ چوب ترک و … در ایران است. جهت دریافت مشاوره با متخصصین ما تماس بگیرید:

02133287768

 

مشاهده انواع رنگ چوب ریمرس

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *