چوب ترمووود استخر

چوب ترمووود استخر

چوب ترمووود استخر : چوب یک ماده ی طبیعی است که در برابر تغییرات جوی محیط مقاومت چندان خوبی ندارد و این ضعف چوب محسوب می شود. چوب هایی که ترمو نشده اند نمی توانند عمر مفیدی در محیط های مرطوب داشته باشند و به زودی دچار پوسیدگی و باد کردگی می شوند.

برای اجرای چوب در محیط هایی مانند استخر و سونا نیاز است که از یک چوب فرآوری شده مانند چوب ترمو استفاده شود که به جهت حرارت بالایی که دیده است ، مقاومت بسیار بالایی را از خود نشان خواهد داد و می تواند با طول عمری مفید در چنین محیط هایی دوام آورده و زیبایی اولیه ی خود را حفظ نماید.

 

کف پوش چوب ترمو وود استخر

این که چه نوع کف پوشی را می توان برای استخر به کار برد یکی از نکات مهم در این خصوص است. زیرا برای اجرای کف پوش در محیط مرطوبی مانند استخر باید نکات بسیاری را مد نظر داشت. این نوع از پوشش باید بدون خط بوده و در زمان های خیس شدن دچار لغزندگی و سرخوردن نشود.

صاف بودن و هموار بودن کف پوش در استخر نیز می تواند یکی دیگر از نکاتی باشد که در هنگام انتخاب مناسب کف پوش باید در نظر گرفت. همچنین در زمان های گرم سال ، باعث سوختگی پاها نگردد و در نهایت کف پوشی اجرا شود که بتواند در زیبا سازی محیط استخر و فضای باز ساختمان موثر باشد.

چوب ترمووود استخر یکی از بهترین گزینه هایی است که می توان در نظر داشت مزایای بی شمار ترمووود باعث می شود که با خیالی آسوده بتوان آن را در محیط های مرطوب اجرا نمود و نگران کوتاهی عمر و آسیب پذیری آن نبود.

شرایط استفاده از چوب ترمووود استخر

 

شرایط استفاده از چوب ترمووود استخر

در سال های گذشته استفاده از پوشش سیمانی برای استخرها مرسوم بوده است اما اگر شما نیز در استخر خود از پوشش سیمانی استفاده کرده باشید متوجه شده اید که در زمان هایی که هوا بسیار گرم بوده است ، کف استخر به شدت داغ شده و در زمان های سرما نیز دچار یخ زدگی می شود.به طوری که راه رفتن در کف استخر را دشوار می کند چوب ترمووود استخر جایگزین بسیار مناسبی برای پوشش های سیمانی بوده و می تواند ضمن ظاهری زیبا ، معایب پوشش سیمانی را نیز رفع نماید.

این پوشش زیبا دارای امنیت بسیار خوبی بوده و به آسانی قابل نصب است و این قابلیت را دارد که در برابر شرایط تغییر جوی هوا و یا تابش مستقیم نور خورشید به خوبی دوام آورده و دچار آسیب های زود رس نشود. استفاده از چوب ترموود استخر در پوشش محیط بیرونی و یا کف استخر باعث می شود تا نگران مسائلی همچون پوسیدگی ، لغزندگی و یا خرابی زودرس آن نباشید و مدت های زیادی از زیبایی و کیفیت آن در فضای باز ساختمان خود استفاده نمایید.

اجرای نورپردازی مناسب نیز می تواند در زیبا سازی محیط کمک شایانی کند از طرفی در صورتی که شرایطی را ایجاد نمایید تا آب از داخل استخر خارج شود و در محیط به گردش درآید این قابلیت را به وجود اورده اید که فضای دلنشینی را خلق کنید شاید بتوان گفت پوشش های گیاهی نیز می توانند تکمیل کننده ی این زیبایی گرم و طبیعی باشند.

 

زیبایی چوب ترمووود در استخر

هنگام طراحی و زیباسازی استخر ، یکی از نکاتی که می تواند به طراح کمک نماید تنوع رنگی خوبی ترمووود است که می توان آن را از گونه ها و رنگ های متفاوتی انتخاب نمود و این تنوع رنگی را می توان در فضای باز به شکلی زیبا به کار برد. از طرفی به دلیل مقاومت بسیار بالایی که چوب ترمووود استخر دارد می توان آسوده خاطر بود که در شرایط مرطوب استخر به خوبی دوام آورده و نگهداری و مراقبت از آن نیز آسان خواهد بود.

ضمن آن که برای نظافت آن نیازی نیست که هزینه هنگفتی شود نصب و یا تعمیرات چوب ترمووود بسیار ساده بوده و در مدت زمان کوتاهی اجرا خواهد شد نکته ای که باید آن را مد نظر داشته و به آن توجه داشته باشید، این است که برای اجرای ترمووود استخر ، حتما می بایست از ضخامت بیشتر و مناسبی برای این کار استفاده نمایید تا بتوانید استحکام بیشتری را از آن داشته باشید برای اطلاع از مشخصات کامل تر چوب ترمووود استخر ، با شرکت آواچوب تماس بگیرید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *