چوب روسی دست دوم

چوب روسی دست دوم : در شرایط کنونی و نوسانات قیمت های در بازار چوب ایران ، امکان قیمت گذاری ثابت بر روی محصولات چوبی بخ خصوص چوب های وارداتی نیست چوب هایی مانند:

چوب روسی دست دوم از گونه های یولکا ، نراد و ساسنا نیز در چنین شرایطی با قیمت هایی متفاوت در بازار چوب تهران عرضه می شود. همان گونه که مستحضرید ، قیمت چوب برحسب این که خشک شده است یا کیفیت لازمه را دارد تعیین می شود و متفاوت است. درصورتی که قصد خرید چوب روسی دست دوم را دارید می توانید در شرکت آواچوب با قسمت فروش تماس گرفته و ضمن دریافت اطلاعات کامل تر از گونه های درختی این چوب ها ، قیمت هر یک را به روز دریافت نمایید.

چوب روسی دست دوم چه کاربرد و ویژگی هایی دارد ؟

 چوب روسی گونه های یولکا، ساسنا و نراد به دلیل خصوصیات و ویژگی هایی که دارند در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند .این نوع از چوب دارای ابعاد متنوعی دربازار است و قیمتی مناسب دارد ، همچنین وزن آن نیز بسیار کم است. در صورتی که چوب روسی دست دوم تهیه شده خوب و با کیفیتی مناسب خشک شده باشد و با فرآوری مناسبی به بازار عرضه شده باشد می تواند در برابر رطوبت و حشرات نیز بسیار مقاوم باشد.

تمامی این عوامل می تواند باعث شود که از چوب روسی در بسیاری از کاربری ها استفاده شود و محصولی مفید و ارزشمند در صنعت چوب به حساب آید. از جمله کاربری های چوب روسی می توان به ساخت درب و پنجره ، کف پوش و پالت های چوبی ، زیر سازی سقف و آلاچیق ، کمد و کابینت ، لمبه ها و انواع لوازم دکوراتیو داخلی منازل و حتی نرده ی پله استفاده نمود و طول عمر زیادی را نیز از آن انتظار داشت نژادهای چوب روسی دست دوم چوب روسی از نژاد نراد در مناطق شمالی روسیه مورد استفاده زیادی قرار می گیرد زیرا این

چوب مقاومت خوبی داشته و می تواند مانع نفوذ حشرات به داخل بافت چوب شود در جنگل های شمال کشور ایران نیز این گونه رشد می کند اما خیلی در استان های شمالی کشور مورد توجه نیست.

چوب روسی دست دوم چه کاربرد و ویژگی هایی دارد ؟

چوب روسی دست دوم در چه ابعادی وجود دارد؟

چوب روسی را در قبل تخته الوار می توان در ابعاد متفاوتی در بازار چوب ایران تهیه نمود حتی می توان سایز درخواستی را سفارش داد اما به طور معمول اندازه های مشخصی در بازار ارائه می شود که عمدتا از گونه های نراد ، ساسنا و یولکا بوده و با ضخامت های دو و نیم تا هفت و نیم سانت به شکل تخته تهیه شده است و طول های این الوارها بین چهار تا شش متر است در این جا لیست ابعاد پر مصرف چوب روسی در بازار چوب ایران را آورده ایم :

۶.۳* ۲۰* ۴۰۰ –  ۶.۳ * ۱۵* ۴۰۰ – ۵*۱۰ *۴۰۰ –  ۶.۳*۲۵ *۶۰۰ –

۶.۳* ۲۰*۶۰۰ – ۶.۳*  ۱۸ *۶۰۰- ۵ *۲۵* ۶۰۰ – ۵* ۲۰* ۶۰۰ – ۵* ۲۰ *۴۰۰

۵*۱۸*۶۰۰ – ۵*۱۵*۶۰۰ – ۵ *۱۲.۵*۶۰۰ – ۵ *۱۲*۶۰۰

البته این نکته را مد نظر داشته باشید که ابعاد و اندازه ی الواری که انتخاب می کنید می بایست متناسب با سازه ی چوبی شما باشد و این کار نیاز دارد تا از طریق متخصصین محاسبه شود.

اما معمولا در بازار چوب می توان تنوع ابعاد و اندازه های زیادی را از چوب روسی دست دوم پیدا کرد همچنین درخت کاج یکی از گونه های درخت های سوزنی برگ است. که برگ های دائمی داشته و از دسته مخروطیان است و گونه های نراد ، ساسنا و یولکا از این درخت بسیار در صنعت چوب کاربردی بوده و از کشورهایی همچون روسیه ، ترکیه و اندونزی به ایران وارد می شود طبق بررسی های انجام شده گونه های بسیاری از کاج در قسمت های کوهستانی و معتدل و خشک در حال رویش و گسترش است.

مرجع خرید چوب روسی دست دوم

شرکت آواچوب تامین کننده و تولید کننده انواع محصولات چوبی در بازار چوب ایران در سایت خاوران می باشد و خریداران محترم می توانند با مراجعه به این شرکت از میان تنوع کامل محصولات ، مطابق با انتظارات و سازه ی خود ، از انواع تخته و الوارهای چوبی موجود ، خریدی با کیفیت و قیمت مناسب را داشته باشند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *