چوب فروشی

در سال های گذشته مرکز فروش انواع چوب و کارگاه های نجاری و برشکاری در دروازه شمیران واقع شـده بود. پس از گذشت زمان و وسعت شهرنشینی بر طبق تصمیم گیری اتحادیه های مربوطه، مرکز چوب فروشی تهران به محله ای به نام خاوران منتقل شد.که در حال حاضر به شهرک صنعتی خاوران معروف میباشد

انجام این انتقالات موجب پیشرفت چوب فروشی در امر واردات و صادرات شد. در واقع ایجاد یک شهر صنعتی برای چوب فروشان سبب شد، افرادی که در این صنف فعالیت دارند به بهترین ها در نوع خود تبدیل شوند. در ادامه این مقاله به معرفی یکی از بهترین شرکت های فروش چوب و فعالیت اقتصادی چوب فروشی خواهیم پرداخت.

شناخت نوع و کاربرد انواع چوب ها

در زمینه چوب فروشی فرقی ندارد در چه جایگاهی قرار گرفتـه باشید. اگر متقاضی خرید محصولات چوبی یا تولید کننده محصولات چوبی و انواع چوب باشید، می بایست به شناسایی کامل چوب ها آگاه باشید. در این مقاله، سایت معتبر آوا چوب برای راهنمایی بهتر در شناخت و خرید چوب برای متقاضیان به معرفی انواع چوب پرداختـه است.

نواع چوب موجود در بازار

برای بررسی و تشخیص انواع چوب ها، دو دسته بندی چوب های نرم و چوب های خشک برای آن ها تعریف شـده است. در واقع چوب های مقاوم شامل گونه های گردو، راش، ماهگونی، افرا، ساج و اقاقیا می باشند. این دسته از چوب ها از گونه های درخت  پهن برگ مقاوم در برابر آتش تهیه می شوند، همچنین این گونه از چوب ها از چوب های نرم بسیار گران تر و با ارزش تر شناختـه شـده اند.

در مقابل گونه های درختان صنوبر، سدر و کاج جزء چوب های نرم می باشند، این دسته از چوب ها دارای برگ های سوزنی و خاصیت آسیب پذیری در برابر آتش هستند. این گونه گیاهان بر خلاف درختان چوب سخت از صمغ برخوردار می باشند.

درباره تایل چوبی بیشتر بدانید

خریداری چوب

یکی از جنبه های مهم در تجارت چوب و محصولات چوبی، این است که چوب مورد نظر خود را چه به عنوان مصرف کننده یا تولید کننده از مرکزی معتبر تهیه کنید. همانطور که در مطالب فوق به آن اشاره شد، مرکز چوب فروشی بزرگ خاوران مقصد اصلی برای تهیه انواع چوب می باشد.

در این مکان می توانید به راحتی دسترسی به انواع گونه های چوب در اندازه و اشکال مختلف داشته باشید. همچنین باید توجه داشت که قطعه چوب یا محصول چوبی مورد نظر از شرکتی یا عرضه کننده ای تهیه شود که محصولات خود را در جایی خشک و به دور از رطوبت نگهداری می کند.

اهداف شرکت آوا چوب

یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت های چوب فروشی در شهرک صنعتی خاوران، شرکت آوا چوب می باشد. شرکت آوا چوب به جهت ایفا نقشی موثر در صنف چوب فروشی ایران شروع به فعالیت کرده است. هدف این شرکت ارائه بهترین خدمات به شرکت های ساختمانی و متقاضیانی است که به چوب به عنوان کالایی ارزشمند نگاه می کنند.

این شرکت با دارا بودن کادری مجرب و ماهر به بررسی و تحقیق در جهت شناسایی نیاز مشتریان می پردازد. در واقع جدیت و پویایی در حفظ رضایت مشتریان موجب شهرت و اعتبار بالای شرکت آوا چوب در شهر صنعتی خاوران شـده است. شرکت آوا چوب ارائه دهنده با کیفیت ترین و مرغوب ترین محصولات چوبی است. مانند، تخته سه لایی، ترمووود، چوب روسی و انواع الوار های کاربردی که مورد استفاده قرار می‌گیرند.

با توجه به تجربه و شهرت فراوان شرکت آوا چوب در صنف چوب فروشی، برای تهیه انواع فرآورده های چوبی ایرانی و بین المللی می توانید با بخش فروش این شرکت از طریق راه ارتباطی زیر تماس گرفتـه و از مشاوره جهت انتخابی شایسته و مناسب اقدام فرمایید

ارتباط با کارشناسان فروش

برای استعلام قیمت و سفارش با کارشناسان ما در آوا چوب تماس بگیرید

تماس با ما

سایر خدمات آوا چوب

علاوه بر ارائه بهترین و مرغوب ترین الوار ها و قطعات چوبی، شرکت آوا چوب به رضایت مشتریان خود به ارائه خدمات جانبی می پردازد. طبق تمامی مشخصات مد نظر برای خریداری چوب می بایست در نظر داشت که نصب، اجرا و رنگ آمیزی بسیار تاثیرگذار هستند. بنابراین شرکت آوا چوب به ارائه خدمات نصب، رنگ آمیزی و اجرا می پردازد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *