شاید این سوال که کاربرد ترموود  در بازار ها و دیگر فضا چیست ؟ما در این مقاله به صورت کامل این مورد را توضیح خواهیم داد برای دانستن کاربرد ترموود باید در ابتدا بدانید که ترمووود چیست برای مطالعه در این رابه به مقاله مربوطه مراجعه نمایید ترمو کردن چوب به عبارتی گرما دادن چوب به نوعی مقاوم کردن چوب میباشد و علاوم بر زیبایی خاصی که به چوب خواهد داد مقاومت چوب را چندین برابر خواهد نمود داشتن اطلاعات کافی در رابطه با این چوب ها علاوه بر افزایش اطلاعات عمومی شاید بتوانید برای خرید خود هم نیز این اطلاعات اثر داشته باشد پیشنهاد میکنیم به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.

 

ترموود ها در چه فضا هایی به کار گرفته میشود ؟

ترمووود ها به دلیل زیبایی که دارند علاوه مقاومت بالایی که دارد برای تمامی فضاهای نما نیز استفاده میشود.نمیتوان به صورت ثابت به این اشاره کینم که ترمو ها تنها برای سقف نیز استفاده میگردد.خیر ترمووود ها برای تمامی فضاهای نما نیز چه داخلی چه بیرونی استفاده میگردد .اما اینکه چگونه این چوب ها در فضا های مختلف استقاده نماید شامل موارد مختلفی میباشد.

ترموود ها در فضاهای ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد اما باید به درز ۱ سانتی میان ترمو ها توجه داشته باشید همان طور که میدانید چوب ها دارای بازی میباشد ترموود ها دارای تغیر سایز خواهد داد از تمامی چوب ها میتوان برای ترمو نیز استفاده نمایید اش ، پین و …. اما تفاوت آن ها با یک دیگر قیمت های آن میباشد امکان افزایش و کاهش نیز وجود دارد.

 

 

قیمت ترموود با کیفیت در بازار 

در بازار تهران برای فروش ترمووود ها قیمت های ثابتی به دلیل نوسانات ارزی نیز وجود ندارد. ترمووو ها در باز ها بر اساس ابعاد و جنس نیز تعین قیمت میشوند که اگر شما به مقاله ترمووود مراجعه نمایید به تمامی مواردی که در تعین قیمت ترمو تاثیر گذار میباشد را ذکر کرده ایم. برای اطلاع از قیمت های ترمو با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

خرید چوب پلاست

 

کاربرد ترمو در تزئینات خانه

ترموود ها همان طور گه گفته شد در هنگام سوختن ظاهر زیبایی خواهد داشت و این امکان را دارد با مقداری تزیئن نمودن آن برای تزئینات خانه هم نیز از آن استفاده نماییم از چوب های ترمو شده برای نمای پشت تلوزیون ، نمای دیوار ،کفپوش ،و…. نیز میتوان اسفتاده نماییم تزئینات خانه جزو ابزاری میباشد که باید در انتخاب آن بسیار دقت لازم را داشته باشید زیرا به نمای خانه ظاهری زیبا خواهد داد.

 

کاربرد ترموود ها در مراکز اداری 

نمیتوان گفت که ترمووود ها تنها مختص به فضاهای خانه استفاده نمود. از این چوب برای فضا های اداری هم نیز قابلیت استفاده نیز دارد.محیط های ادارای به دلیل داشتن فضاهای سنگین و جدی میتوان گفت نیازمند یک محیط زیبا و رنگ بندی های متناسب داشته باشید یعنی به نوعی که هارمونی رنگ در آن به صورت آروم و چشم نواز باشد .

ترمووود ها به دلیل داشتن رنگ زیبایی که دارد و حتی در برخی از موارد چوب ترمو ایرانی  دارای رنگ های متفاوت میباشد یعنی امکان این را دارد یک ترمو با دیگری مقداری تغیر رنگ داشته باشد که در هنگام نصب آن این تغیر رنگ نمای بسیار زیبایی خواهد داشت حال شاید این سوال برای شما پیش خواهد آمد که چوب ها در ابتدا رنگ زیبایی نمیباشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *