تایل چوبی – تایل چوب روسی – تایل ترمووود _ تایل چوب گردو

تایل چوبی چیست؟

تایل چوبی دارای انواع مختلفی است مثل تایل چوب روسی، تایل چوب ترمو (ترمووود)، تایل چوب گردو و … که از هرکدام متناسب با نوع طراحی و سلیقه افراد استفاده می شود. تایل چوبی در کل به چوب هایی که برروی تایل پلاستیکی قرارگرفته اند گفته می شود.

 

انواع تایل چوبی

تایل چوبی دارای انواع مختلفی است. امکان ساخت تایل چوبی از هرنوع چوبی وجود دارد. تایل چوبی را می تواند از ترمووود، چوب روسی، چوب پلاست، چوب گردو . … تولید کرد. تولید این تایل ها به این شکل است که قطعات با سایز های یکسان از یک نوع چوب برروی تایل پلاستیکی چسبانده می شوند.

 

سایز تایل های چوبی

تایل چوبی ممکن است در سایزهای مختلفی تولید شود اما پرفروش ترین سایز تایل های چوبی تایل چوبی 30*30 و تایل چوبی 60*60 است.

 

آواچوب تولیدکننده انواع تایل چوبی

تایل چوبی این روزها محبوبیت بسیار زیادی بین معمارها و سازندگان پیدا کرده است. آواچوب واردکننده و تولیدکننده انواع چوب ترمو، تخته چندلایی، چوب پلاست، تخته بنایی و چوب روسی در ایران است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید با تیم فروش ما تماس بگیرید تا در این مسیر شما را همراهی کنند تا بتوانید بهترین متریال ر با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت، در کمترین زمان در محل پروژه تحویل بگیرید.

همچنین می توانید برای مشاهده محصولات و دریافت مشاوره حضوری به دفتر ما در سایت چوب خاوران مراجعه کنید.

 

کاربرد تایل چوبی

تایل چوبی موارد استفاده بسیار زیادی دارد و این روزها طراحان و سازندگان متناسب با نیازشان از این تایل ها استفاده می کنندو اما عمده استفاده از تایل چوبی در کف است. تایل چوبی کف این روزها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از انواع تایل های چوبی در دیوار و سقف نیز استفاده می شود. تایل چوبی کاربرد دکوراتیو دارد و یه همین خاطر از آن به عنوان یک المان دکوراتیو در طراحی داخلی استفاده می شود.

به عوان مثال برای tvroom برای طراحی دیوار چوبی پشت تلویزیون می توان از این تایل های چوبی استفاده کرد.

 

مزایای تایل چوبی

یکی از مهم ترین مزایای تایل های چوبی امکان نصب بسیار راحت آن ها است. این بزرگترین مزیت این محصول است که آن را بین تمامی مردم محبوب کرده است.

 

قیمت انواع تایل چوبی

همانطور که گفته شد تایل های چوبی دارای انواع مختلفی هستند و قیمت های آن ها متفاوت است. شما می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید تا متناسب با نوع طراحی شما بهترین تایل ها با مناسب ترین قیمت به شما معرفی شود.

02138444040