آشنایی با مشخصات چوب روسی

این نوع چوب روسی بسیار محکم، سنگین و همچنین کم جا و فشرده است. چوب روسی در مقابل موریانه بسیار مقاوم است. همچنین رنگ چوب روسی قرمز همراه با بنفش تیره است. پوست چوب روسی هیچ فرقی با مغز چوب روسی ندارد.

ساختار بافت چوب روسی

رگه های صاف و همچنین بافت یکدست.

کاربرد چوب روسی درخت کاج بیشتر در چه مواردی رایج است؟

استفاده از این نوع چوب روسی در لوازم منزل مانند میز و مبلمان های شیک بسیار کاربردی است. همچنین کاربرد چوب روسی در روکش های دکوری برای دیزاین داخلی و خارجی نیز میباشد. از  دیگر کاربردهای چوب روسی درخت کاج میتوان به ساخت آلات موسیقی اشاره کرد. تراش کاری و همچنین حکاکی با استفاده از چوب روسی نیز امکان پذیر است، منبت کاری، مجسمه سازی، ساخت اسباب بازی و همچنین ساخت خط کش با این نوع چوب نیز امکان پذیر است.

درباره تخته روسی بیشتر بدانید

همچنین می توان از چوب روسی در ساخت اسنو برد نیز استفاده کرد.استفاده از این نوع چوب برای در، پنجره، دیوار و همچنین کفپوش بسیار رایج است.

زمان تولید چوب روسی با استفاده از درختان کاج معمولا 25 روز طول می کشد.

 

ویژگی های چوب روسی

ویژگی های چوب روسی

چسباندن این نوع چوب روسی بسیار آسان است.خشک شدن این نوع چوب کند و به آهستگی است. کار با این نوع چوب ها بسیار آسان است.

الوار های نرم چوب از چوب روسی درخت کاج تهیه می شود. این الوار ها بسیار مقاوم و با دوام اند ظاهری بسیار منحصر به فرد و کاربردی دارند. این نوع چوب روسی برای ساخت و ساز بسیار مناسب است.

خصوصیات و مشخصات چوب روسی بسیار خاص و منحصر به فرد است و در ساخت و ساز و استفاده در برخی وسایل که به شما معرفی کردیم کاربرد بسیار خوبی دارد. به منظور تهیه چوب روسی با بهترین و مناسب ترین قیمت می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را در تهیه این نوع الوار ها راهنمایی کنند.

حس خوب چوب با " آوا چوب "

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *