کفپوش ترمو

حهت اطلاع از قیمت ترمووود در مازندران و دیدن لیست قیمت چوب ترمو با مشاورین ما تماس بگیرید تا از قیمت روز ترمووود با خبر شوید. قیمت ترموود به دلیل وارداتی بودن آن و همچنین انواع مختلفی که دارد بسیار متغیر است و نمی توان قیمت مشخصی را برای آن عنوان کرد.  

نمایندگی فروش ترمووود در مارندزان

شرکت آواچوب یکی از قدیمی ترین و بززرگترین واردکتتدگان ترمووود فنلاندی و همچنین تولیدکننده انواع ترمووود ایرانی است. آواچوب امیران از قدیمی ترین پخش کنندگان ترمووود در ایران است و یکی از نمایندگی های فروش ترمووود در مازندران است. شما می توانید در هر شهری که هستید با نمایندگان فروش ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان محصول با بالاترین کیفیت را به شما تحویل دهند.

نمایندگی فروش ترمووود در تمام شهرها

021-38444040

  نما چوبی

 

ترمووود چیست؟ انواع چوب ترمو را نام ببرید

چوب ترمو یکی از انواع چوب های بسیار پرکاربرد، سازگار با محیط زیست، با مقاومت بسیار بالا در برایر فشار، رطوبت و کپک و پوسیدگی است. این چوب در انواع مختلفی در ایران واردات و همچنین تولید می شود. از انواع ترمووود می اولن به ترمووود فنلاندی که محصول وارداتی از کشور فنلاند است و ترموووذ ایرانی که از چوب های مختلف و با کیفیت های مختلفی تولید می شود است.  

ترمووود فنلاندی یا ترمو فنلاندی

چوب ترمو فنلاندی وارداتی از کشور فنلاند است و به خاطر وارداتی بودن آن قیمت بالایی نسبت به سایر انواع چوب ترمو دارد. کشور فنلاند یکی از اصلی ترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان ترمووود فنلاندی می باشد و این موضوع برای همه کسانی که در این حوره فعالیت داشتند و یا از این چوب ها استفاده کرده اند مشخص است که این چوب باکیفیت ترین ترمووود محسوب می شود. اما همانطور کع گفته شد به دلیل وارداتی بود و وابستگی ترخ این چوب به نرح ارز قیمت آن به مراتب بسیار بالاتر از سایر انواع آن است.   اجرای ترمووود   نکته جهت حرید چوب ترمو اما این نکته را باید در نظر داشت که در کل ترموود چوب مستحکم و مقاومی است و بالا بودن کیفیت ترمو فنلاندی مبنی بر این نیست که سایر چوب های ترمو از کیفیت مورد نظر برخوردار نیستند. شما باید متناسب با بودجه تان و همچنین شرایط محیطی که می خواهید از آن چوب در آن استفاده کنید چوب موردنظرتان را انتخاب و خریداری کنید.  

ترمووود ایرانی

این چوب یکی دیگر از انواع بسیار محبوب و پرفروش چوب ترمو در ایران است. ترمو ایرانی خود نیز دارای انواع مختلفی و کیفیت های مختلفی است. (قبل از خرید ترمو ایرانی حتما سعی کنید اطلاهات جامع و کامل در رابطه با ترمووود و انواع آن بدست آورید تا بتوانید درست ترین انتخاب را داشته باشید. جهت کسب اطلاعاتبه صفحه ترمووود آواچوب مراجعه کنید.)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *