نعت چوب، یکی از صنایع اساسی و مهم در هر جامعـه است. به عنوان منبعی ارزشمند برای ساخت و ساز، تولید مبلمان، صنایع چوبی و بسیاری از صنایع دیگر مورد استفـاده قرار می‌گیـرد.

در منطقه سایت چوب فروشان خاوران نیز، با وجود پتانسیل های بالقوه در تولید چوب ترمووود، صنعت چوبی که دارد. می‌تواند به یکی از عوامل مهم توسعه اقتصادی و اشتغالزایی در این منطقه تبدیل شود.

سایت چوب فروشان خاوران

سایت چوب خاوران کجاست؟  منطقه سایت چوب خاوران در ۱۵ کیلومتری استان تهران واقـع شـده. میتوان گفت یکی از بزرگ ترین مراکز فروش چوب فروشان در تهران می باشد.

در سال های گذشتـه مرکز فروش چوب ایران در داخل شهر تهران و در منطقه ی پل چوبی و دروازه شمیران بود. به دلایل گسترش وسعت شهری و مسکونی است.

این مسئله و عدم امکان فعالیت کارخانه های چوب بری در این منطقه، تقریبا از بیست سال پیش مطابق با تصمیمات اتحادیـه درودگران، شهر صنعتی بزرگی در بیرون از  تهرشهران ایجاد شد. تا تمامی چوب فروشان ، درودگران و انبارها و کارخانه های چوب به آن جا منتقل شوند.

این شهر صنعتی چوب در پانزده کیلومتری خاوران ایجاد شد و به نام شهر صنعتی خاوران نیز نام گرفت. که در طی این سال ها رشد بسیاری داشته.

و سایت چوب فروشان به یکی از بزرگترین مراکز فروش چوب در منطقه تبدیل شـده است که در این بین پامیر چوب نیز به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان درب ضد سرقت چوبی آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

سایت چوب فروشان خاوران

آدرس سایت چوب خاوران

پانزده کیلومتری جاده خاوران و در کنار پمپ بنزین خاوران ، قسمت ورودی شهرک صنعتی خاوران ایجاد می شود.

هنگامی که به بلوار اصلی شهرک وارد می شوید. شهرک های فناوران ، درودگران ، مبل سازان و نهایتا سایت چوب فروشان ایران را به ترتیب خواهیــد دید.

تماما فعال بوده و توانستـه است. مراکز تخصصی را در جهت طراحی ، ساخت و فروش محصولات با بهره گیری از پنج هزار واحد تولیدی در خود جای دهد.

در سایت چوب خاوران  ساعات کاری چگونه است ؟

در سایت چوب ایران معمولا ساعت کاری از ساعت هشت صبح شروع شده و تا ساعت هفده عصر ادامه خواهد داشت و در روزهای پنج شنبه تا ساعت سیزده فعالیت می نمایند.

و روزهای جمعه و تعطیل را فعالیتی ندارند وجود صنایع مختلف تولیدی و نمایندگی های معتبر در این شرکت توانسته است به آن اعتبار زیادی بخشیده به طوری که بتوان با آسودگی خاطر از شرکت های معتبر مستقر در آن خریدی با کیفیت داشته و قیمت مناسبی را نیز دریافت نمود.

اهداف شرکت آوا چوب

شرکت آوا چوب  Ava choob در سایت چوب فروشان خاوران از سال هشتاد و دو شمسی مستقر شد تا در زمینه ی صنعت چوب و فرآورده های چوبی نقشی موثر را در بازار بزرگ چوب ایران ایفا نماید و خدمت شایسته ای را به شرکت های ساختمانی و کسانی که چوب به عنوان یکی از مصالح ارزشمند کارشان است داشتـه باشد.

در این میان با بهره گیری از کادری مجرب و حرفه ای در این حوزه و بررسی و تحقیق های انجام شده بر روی نیازمندی های بازار و مشتریان ، مسیر روشنی را برای خود رقم زد. تا بتواند در میان رقابت تنگاتنگ موجود در بازار ، گام های موثر و بلندی را برداشته و از درون فراز و نشیب های موجود ، مچموعه ای قوی و توانمند را ایجاد نماید.

شرکت فرآورده های چوبی گودرزی در سایت چوب خاوران به یکی از معتبر ترین شرکت های عرضه کننده ی محصولات چوبی مانند:تخته سه لایی ، تخته زیرپایی ، ترمووود ، چوب روسی و دیگر الوارها و پروفیل های ایرانی و وارداتی می باشد که با حسن شهرتی که در بازار برای خود کسب نموده است ،توانسته است اعتماد مشتریان خود را که عمدتا فعالان صنعت ساختمان می باشند ، جلب نماید.

از همین رو در صورتی که نیاز به فرآورده های چوبی ایرانی و یا وارداتی دارید می توانید با بخش فروش این شرکت تماس گرفته و یا در سایت چوب خاوران به محل شرکت آواچوب مراجعه نموده تا ضمن رویت نمونه های محصولات چوبی ، انتخابی شایسته را داشته و خرید نمایید.

دیگر خدمات فرآورده های چوبی گودرزی

همچنین همکاران ما در بخش فنی می توانند برای اجرا ، نصب و رنگ آمیزی چوب خریداری شده نیز شما را یاری نمایند همان گونه که می دانید برای خرید چوب می بایست اطلاعات مشخصی از گونه ی چوب ، کیفیت آن و نوع فرآوری که روی آن انجام شده است داشته باشید.

بر اساس مشخصاتی که مد نظر دارید و سازه ای که قرار است آن را ایجاد کنید ، نوع چوب خود را خرید نمایید و از همه ی این ها مهم تر ، مطمئن باشید که تامین کننده ی چوب ، محصولی با کیفیت را به شما ارائه خواهد داد.

در کنار همه ی این ها اجرا و نصب و رنگ کار نیز دارای اهمیت ویژه ای که صحیح و کامل انجام شود تا طول عمر کار چوب را کاهش ندهد.

سوالات متداول

  • انواع چوبی که در سایت چوب خا وران موجود است، چیست؟

لمبه روسی، ترمو ترک، ایرانی، روسی انواع تخته بنایی و انواع ترمووود برای اطاعات بیشتر با کراشناسان ما در تماس باشید.

  • آیا سایت چوب فروشان خاوران وسایل نقلیه عمومی دارد؟

بله خط های اتوبوس درون شهری عمومی دارد.