امروز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ - به آوا چوب خوش آمدید
021-33284511
با ما در تماس باشید

چمن مصنوعی خنک و مطبوع

دسته: محصولات , مقالات تعداد بازدید: 154 توسط: مسئول مارکتینگ تاریخ: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸
/محصولات / مقالات/چمن مصنوعی خنک و مطبوع

چمن مصنوعی

خیلی از مواقع فکر می‌کنیم که ورزش کردن روی چمن طبیعی گزینه جذابیه،با این حال دلایل منطقی دیگه‌ای هم برای استفاده از چمن مصنوعی ورزشی و حتی جایگزین کردنش با چمن طبیعی وجود داره.
در ابتدا باید گفت چمن‌‌های مصنوعی ورزشی در طی ۲۰ سال گذشته راهی بسیار طولانی را طی کردند تا امروز بتونند در بین ورزشکاران مخصوصاً بازیکنان فوتبال به محبوبیت برسند.
و جالبه بدونید چمن‌ مصنوعی ورزشی در کشور ما بین بازیکنان فوتبال، تنیس، گلف و پیت بال بسیار محبوب هستند.

با چمن مصنوعی تزئینی (عضو جدید خانواده فضای سبز) متفاوت از گذشته، آشنا شوید
چمن مصنوعی در طی سالهای اخیر راه‌های زیادی را جهت بهبودی طی کرد و تولید کنندگان این محصول نیز شیوه‌های متعددی را تست کردند تا نزدیکترین گزینه به چمن طبیعی را تولید کنند.
امروز باید گفت هیچ کس هرگز فکر نمی‌کرد که چمن‌های مصنوعی تزئینی با احساس کاملاً طبیعی، بسیاری از چشم اندازها را تحت‌الشعاع زیبایی‌های خود قراردهند.
جالب است بدانید این روند رو به رشد در چمن‌های مصنوعی تزئینی زیبایی‌های بصری بسیاری را در چشم اندازهای مسکونی، تجاری، باغ‌ها و باغ‌تالارها گسترده کرده است.

استفاده از نسل جدید چمنهای لنداسکیپ در زیباسازی محیطهای مسکونی، صنعتی جدید در آمریکای شمالی، اروپا و استرالیا محسوب می‌شود که اکنون شرکت آوا چوب به عنوان نخستین شرکت تخصصی فعال در این زمینه، اقدام به ارایه خدمات به علاقه‌مندان کرده است. بدین منظور و با توجه به اینکه سئوالهای گوناگونی در اذهان متبادر می‌شود، در این بخش به عمده‌ترین سئوالهای مربوط به این مقوله پاسخ داده خواهد شد.

حس خوب چوب با " آوا چوب "

این مطلب را به اشتراک بگذارید : تلگرام فیسبوک گوگل+ تویتر لینکداین

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد