چوب ایرانی از دیگر محصولاتی میشود که در آوا چوب با ارزان ترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه داده میشود.تخته ایرانی انواع مختلفی دارد که با توجه به نوعشان کاربرد های مختص به خود را دارند. به تمامی چوب هایی که در داخل ایران رشد کرده چوب های ایرانی نیز گفته میشود و نوع چوب خاصی نمیباشد.

قیمت چوب ایرانی

قیمت های چوب های راتنی در این نوسانات بازار به صورت ثابت قابل اعلام نمیباشد همان طور که بیان شد تخته ایرانی دارای گونه های مختلفی میباشد اما فرق تخته های ایرانی با تخته های روسی و فنلاندی در این میباشد که در زمانی که شما چوب ها از کشور های دیگر وارد ایران مینمایید به طبع از چوب هایی که در ایران برش خورده هزینه بیشتری خواهد داشت. به دلیل اینکه علاوه بر چوب های برش خوره هزینه های گمرگی و هزینه های خرید ها و مالیات ها هم به صورت مستقیم در قیمت چوب ها تاثیر بسزایی خواهد داشت

تفاوت با چوب روسی

تخته ایرانی و روسی در برخی از گونه ها باید دیگر تفاوت خواهد داشت بر فرض مثال اکثریت چوب های روسی از درخت کاج میباشد. درخت های ایرانی هم دارای کاج میباشد اما کیفیت های ایران دو نوع را از لحاظ مقاومت و کیفیت نمیتوان با یک دیگر مقایسه نمود. چوب های روسی دارای مقاومت بالا تری میباشد و گره های آن منظم تر میباشد.

بر فرض مثال اگر بخواهیم ترمو ایرانی را با ترمو های روسی و فنلاندی مقایسه نمایید ترمو های ایرانی دارای گره های نامنظم میباشد اما ترمو های فنلاندی از لحاظ زیبایی بسیار گره های منظم و مرتبی خواهند داشت.

ارزان ترین چوب ایرانی

برای خرید ارزان ترین درخت ایرانی با آوا چوب درتماس باشید.آوا چوب با داشتن تجربه کافی و مشاورین رایگان بهترین و با کیفیت ترین درخت های ایرانی را به مشتریان عزیز ارائه مینماید تنها کافیست با ما در ارتباط باشید تا ما شما را در این راستا راهنمایی نماییم تا بهترین خرید را داشته باشید.

تفاوت قیمت چوب ایرانی با چوب های خارجی

بر فرض مثال اگر از آن دسته از افرادی میباشید که بیشتر به کیفیت کار خود ارزش خواهید داد میتوان گفت که هزینه گونه های خارجی به نسبت تخته ایرانی بیشتر خواهد بود.اما کیفیت این گونه ها هم از گونه های ایرانی همان طور که در بالا گفته شد بیشتر میباشد اما اگر تنها به فکر هزینه های خود میباشید چوب های خرجی به صرفه نمیباشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *