آوا چوب (Ava choob) در سال 1382 تاسیس شد و تا کنون سالهاست که در خدمت شرکت های ساختمانی ، مشتریان و دست اندرکاران حوزه صنعت ساختمان و فرآورده های چوبی می باشد . در این سال ها نیازمندی ها و برنامه های عملیاتی این مشتریان به ما راهی را نشان داده است که پس از فراز و نشیب های بسیار مجموعه خود را به یک گروه توانمند و فعال در حوزه صنایع چوب و صنعت ساختمان ارتقا بخشیده ، توانسته ایم پاسخگوی نیاز های مشتریان خود باشیم. این مجموعه عمدتا در زمینه تخته زیرپایی,ترمو,تخته چند لایی,چوب روسی فعالیت دارد …

مردی در حال ساخت محصولات چوبی

کانال های توزیع گسترده

شرکت آوا چوب در راستای اعتماد سازی مشتریان و دسترسی آسان به محصولات خود در اکثر نقاط ایران دارای کانال های پخش گسترده می باشد . خواهشمندیم برای جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو ، استعلام نمایندگی و کانال های پخش مجاز را از طریق سایت یا تماس با شرکت آوا چوب جویا شوید .

مشتری مداری

ما بر این باور هستیم که مشتریان اساس کار ما هستند و فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است. ما خود را از ابتدا مسئول دانسته و جهت رفاه حال مشتریان گام بر میداریم و در تک تک مراحل فروش و اجرای محصول خود گام به گام با مشتریان خود همراه خواهیم بود. با مشتریان خود پیمان همکاری مداوم می بندیم و از ابتدای پروسه همانند مشاور در خدمت شما مشتریان عزیز هستیم.

تیم های اجرایی توانمند

تیم های اجرایی شرکت آوا چوب با ترکیبی از تجربه و نوآوری در خدمت مشتریان عزیز هستند . اجرای بیش از 700پروژه در سال و 150متر در ماه با کیفیت تحسین برانگیز نشانگر توانمندی مجموعه فنی و اجرایی آوا چوب می باشد.

اهداف

اهداف تو در تو آواچوب

مجموعه آوا چوب با هدف پوشش سراسری ترموود در ایران و خاورمیانه و همچنین ارتقای کیفیت ترموود در بازار ایران پا به عرصه نهاده است.  ما به رقابت سالم اعتقاد داریم و با تکیه بر نقاط قوت خود و نمایندگان فروش در تمامی استان های کشور رو به پیشرفت و ارتقا مجموعه آوا چوب حرکت خواهیم کرد.

همچنین این مجموعه با حمایت از جامعه طراحان کشور به سوی مدرن شدن ابنیه ، قدم بزرگی را در این راه برداشته است.
آگاه سازی مشتریان در راستای خرید ترموود اورجینال و ایجاد روابط سالم بین کارفرما و کارکنان شرکت آوا چوب از دیگر اهداف محقق شده این شرکت می باشد .
این مجموعه در چشم انداز خود،  پوشش حداقل سهمی از بازار را قرار داده و با امید به خداوند متعال و حمایت مشتریان خود به این مهم دست خواهد یافت .
با آرزوی کامیابی و سعادت برای تمامی هموطنان ایران عزیز
مدیریت آوا چوب