آواچوب

خانه

20
سال

آوا چوب (Ava choob) در سال 1382 تاسیس شد و تا کنون سالهاست که در خدمت شرکت های ساختمانی ، مشتریان و دست اندرکاران حوزه صنعت ساختمان و فرآورده های چوبی می باشد . در این سال ها نیازمندی ها و برنامه های عملیاتی این مشتریان به ما راهی را نشان داده است که پس از فراز و نشیب های بسیار مجموعه خود را به یک گروه توانمند و فعال در حوزه صنایع چوب و صنعت ساختمان ارتقا بخشیده ، توانسته ایم پاسخگوی نیاز های مشتریان خود باشیم. این مجموعه عمدتا در زمینه تخته زیرپایی,ترمو,تخته چند لایی,چوب روسی فعالیت دارد …

چوب ترمو

چوب ترمو

چوب ترمو

چوب ترمو

مجموعه آوا چوب با هدف پوشش سراسری ترموود در ایران و خاورمیانه و همچنین ارتقای کیفیت ترموود در بازار ایران پا به عرصه نهاده است.  ما به رقابت سالم اعتقاد داریم و با تکیه بر نقاط قوت خود و نمایندگان فروش در تمامی استان های کشور رو به پیشرفت و ارتقا مجموعه آوا چوب حرکت خواهیم کرد.

همچنین این مجموعه با حمایت از جامعه طراحان کشور به سوی مدرن شدن ابنیه ، قدم بزرگی را در این راه برداشته است.
آگاه سازی مشتریان در راستای خرید ترموود اورجینال و ایجاد روابط سالم بین کارفرما و کارکنان شرکت آوا چوب از دیگر اهداف محقق شده این شرکت می باشد .
این مجموعه در چشم انداز خود،  پوشش حداقل سهمی از بازار را قرار داده و با امید به خداوند متعال و حمایت مشتریان خود به این مهم دست خواهد یافت .
با آرزوی کامیابی و سعادت برای تمامی هموطنان ایران عزیز
مدیریت آوا چوب

دریافت 20% تخفیف

مجموعه جدید ۲۰۱۹

برندها

مجموعه برندهای ما را ببینید

پروفایل منعلاقمندی هاسبد خرید
02134639