رنگ اونلو ترکیه | رنگ چوب unlu | خرید رنگ چوب انلو با مناسب ترین قیمت

یکی از بهترین و معتبر ترین برندهای رنگ چوب که انواع مختلفی هم دارد رنگ چوب اونلو است که از ترکیه واردات می شود. شرکت آواچوب از قدیمی ترین و بزرگترین واردکنندگان رنگ چوب، چوب روسی، ترمووود و … در ایران است. شما می توانید در هر نقطه از ایران که هستید با مشاورین ما تماس بگیرید و از مشاوره آن ها استفاده کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای رنگ چوب مورد نیازتان متناسب با نوع پروژه داشته باشید.

 

واردات انواع رنگ چوب اونلو

واردات و فروش انواع رنگ چوب اونلو

رنگ و جلای ضد حریق اونلو (رنگ unlu)

رنگ و جلای ضد حریق برند انلو ساخت کشور ترکیه و دارای گواهینامه ی بین المللی است. این رنگ یکی از انواع بسیار پر طرفدار و محبوب بین نجارها و صنعتگران حوزه چوب است. چوب یکی از متریال هایی است که میزان اشتعال پذیری بالایی دارد و به همین خاطر باید از آن بخصوص در مکان هایی که امکان ایجاد آتش وجود دارد بسیار محافظت شود.

به همین خاطر برای این منظور ما رنگ چوب انلو ضد حریق را به شما پیشنهاد می دهیم. این محصول هم به عنوان رنگ چوب و هم به عنوان یک جلادهنده برای چوب می توان استفاده کرد. مهم ترین ویژگی این محصول در ضد حریق بودن آن است که علاوه بر ایجاد زیبایی از خطرات احتمالی نیز جلوگیری می کند.

 

رنگ و جلای ضد حریق اونلو (رنگ unlu)

رنگ و جلای ضد حریق اونلو (رنگ unlu)

انواع رنگ، جلا و محافظ چوب برای فضای خارجی برند unlu ترکیه (رنگ چوب unlu ترکیه)

 

انواع رنگ، جلا و محافظ چوب برای فضای خارجی برند unlu

انواع رنگ، جلا و محافظ چوب برای فضای خارجی برند unlu

 

رنگ چوب پایه آب اونلو

رنگ چوب پایه آب اونلو مدل protect aqua یکی از انواع رنگ چوب های برند انلو است که کاربری بسیار زیادی هم در فضای خارجی و هم در فضای داخلی دارد. این مدل خود دارای انواع مختلفی است، هم به صورت رنگ قابل استفاده است و هم به عنوان جلادهنده و روغن چوب.

 

رنگ چوب پایه آب اونلو

رنگ چوب پایه آب اونلو

 

رنگ چوب پایه آب اونلو

رنگ چوب پایه آب اونلو مناسب فضای خارجی

 

انواع رنگ چوب پایه آب اونلو

انواع رنگ چوب پایه آب اونلو

 

یکی از مهم ترین ویژگی های این مدل از رنگ چوب unlu قابلیت استفاده از آن برای رنگ و جلادهی اسباب بازی های چوبی است و دارای استاندارد سلامت اسباب بازی کودکان است.

رنگ چوب اونلو

رنگ چوب اونلو دارای استاندارد سلامت اسباب بازی کودکان

 

رنگ چوب اونلو، محافظ چوب فضای داخلی و خارجی

رنگ چوب انلو

رنگ چوب انلو، محافظ چوب فضای داخلی و خارجی

 

قیمت رنگ چوب Unlu

رنگ چوب Unlu یکی از انواع رنگ های وارداتی از کشور ترکیه است که خود دارای انواع و کاربری های متفاوتی است و یکی از بهترین برند های رنگ چوب است و درای کیفیت بسیار بالایی است. جهت اطلاع از قیمت رنگ چوب unlu با مشاورین آواچوب در سایت چوب خاوران تماس بگیرید.

 

اطلاع از قیمت و دریافت مشاوره از طریق شماره زیر:
021-38444040

<div id="19552819944"><script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/SWdch?data[rnddiv]=19552819944&data[responsive]=yes"></script></div>
02134639