خرید رنگ رمرس و قیمت خرید رنگ چوب آلمانی

رنگ ریمرس برای رنگ کردن چوب نمای کلبه

خرید رنگ رمرس و قیمت خرید رنگ چوب آلمانی

رنگ ریمرس آلمان یکی از رنگ چوب های بسیار محبوب، با کیفیت بالا است. رنگ چوب رمرس دارای ماندگاری بالا، ضد خش، مقاوم در برابر آب (ضد آب) و آنتی یو وی (Anti UV) می باشد. یکی از ویژگی های بسیار مهم رنگ های رمرس ضد آب بودن آن است و برای چوب ترمو استفاده می شود.

در واقع، با رنگ آمیزی چوب می توان ضمن حفظ ظاهر زیبای بافت چوب، پوششی محافظ برای آن ایجاد کرد تا کیفیت و ماندگاری آن نیز افزایش یابد. اگربرای سازه خود و یا انواع مبلمان نیاز به این نوع رنگ دارید، می توانید با کارشناسان آوا چوب مشورت کرده و برای خرید رنگ چوب مناسب از این شرکت معتبر اقدام نمایید.

چند رنگ چوب با رنگ های متنوع

خرید رنگ چوب

اگر تصمیم دارید تا در ظاهر محصولات و سازه های چوبی خود تغییر ایجاد کرده و کیفیت و ماندگاری آن ها را افزایش دهید، توصیه می شود از یک فروشگاه معتبر برای خرید رنگ چوب اقدام کنید. با انتخاب رنگ مناسب، می توانید ظاهری زیبا و طبیعی در سطوح چوبی ایجاد نمایید.

دقت داشته باشید لوازم و سطوح چوبی که بدون ایراد بوده و شکستگی، گره و آسیب خوردگی در سطح آن وجود ندارد، بهتر است رنگ هایی در آن ها به کار گرفته شود که زیبایی و نمای سطح چوب را تغییر نداده و بافت و رگه های چوب به وضوح قابل رویت باشد. از رنگ های شفاف، رنگ های گیاهی و روغنی در این خصوص می توان استفاده نمود.

 

اما در خصوص سازه ها و محصولات چوبی که دچار شکستگی و گره های نا هموار هستند و برای ترمیم آن ها باید از بتونه یا چسب چوب استفاده شود، باید از رنگ های پوششی استفاده کرد. این نوع از رنگ ها، به صورت کامل سطح چوبی را پوشانده و زیبایی طبیعی چوب را در بر می گیرند. به طور معمول، برای انواع مبلمان از این رنگ آمیزی استفاده می شود.

از جمله رنگ های مخصوص چوب که به طور معمول در رنگ آمیزی سطوح از آن ها استفاده می شود می توان به کیلر و سیلر، تمام پلی استر و نیم پلی استر، رنگ پلی یورتان، رنگ چوب فوری، رنگ های آکرلیک چوب، روغن های گیاهی و … اشاره کرد.

رنگ های رممرس کاربردهای مختلفی دارند

 با خرید رنگ چوب رمرس می توانید  برای فضای داخلی و فضای خارجی استفاده نمایید. این رنگ عمدتا برای چوب های مورد استفاده در نمای ساختمان با چوب ترمو و یا چوب روسی، ساخت آلاچیق و پرگولا، چوب استفاده شده در ساخت سونا و کنار استخر، ترمووود استفاده شده در روف گاردن و تراس و همچنین در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.

 رنگ ریمرس یک رنگ اکولوژیک می باشد که کاملا گیاهی است و به عنوان محافظ برای ظروف چوبی که در آن ها غذای داغ مانند سوپ، پیتزا و … سرو می شود استفاده می شود. این رنگ دارای گواهی سلامت بهداشت غذایی می باشد.

از رنگ چوب ریممرس برای رنگ و روغن اسباب بازی های چوبی نیز استفاده می شود. این رنگ دارای گواهی EN71 می باشد که برای سلامت کودکان مناسب است. همچنین از رنگ های رممرس برای اسباب بازی چوبی کودکان در فضای باز نیز استفاده می شود. به عنوان مثال برای تاب و سرسره های چوبی و …

رنگ رممرس HWS-112

با خرید رنگ چوب می توانید برای اسلب ، صفحات چوبی، کفپوش های چوبی، پارکت و … استفاده کنید. این رنگ ها ضد خش، ضد لک، آنتی یو وی و مقاوم در برابر گرما، رطوبت و … است.

رنگ Hk-Lausr رمرس

یکی از پرطرفدارترین رنگ های صنعت چوب رنگ Hk-Lausr رمرس میباشد. ضد حساسیت است و به آسانی در قسمت های داخلی چوب نفوذ می کند، معمولاً بدون استفاده از سنباده زنی قبلی قابل استفاده است.

رنگ کردن چوب

انواع رنگ چوب رمرس آلمان

رنگ رمرس تنوع بسیار زیادی دارد و به انواع رنگ چوب فوری، رنگ چوب روغنی و رنگ گیاهی تقسیم بندی می شود.‌

رنگ فوری چوب

با خرید رنگ چوب فوری چوب رمرس از ترکیب سلولز طبیعی و اسید نیتریک تولید می شود و بعد از این که آن را به عنوان پوشش محافظ بر روی چوب استفاده کردید به سرعت خشک می شود، به همین علت به آن رنگ فوری می گویند.

البته رنگ فوری رمرس را بهتر است در معرض نور خورشید قرار ندهید. با قرار گرفتن این رنگ در برابر تابش آفتاب، چوب رنگ را به خود جذب می کند‌. رنگ فوری رمرس می تواند وسایل چوبی را درخشان کند‌‌. باید بعد از استفاده از این رنگ درب آن را سریعا ببندید تا رنگ خشک نشود.

رنگ روغن چوب

رنگ روغن رمرس بیشتر بر روی سطح چوب استفاده می شود تا از چوب در برابر عوامل مخرب محافظت کند. این رنگ چوب قابلیت شستشو دارد، به همین دلیل جزو بهترین رنگ های چوب به شمار می رود.

رنگ چوب گیاهی

با خرید رنگ چوب رمرس یک رنگ گیاهی چوب می توانید داشتـه باشید. که  باعث درخشان شدن و براق شدن سطح چوب شود. از مهم ترین ویژگی های رنگ چوب رمرس این است که این رنگ در برابر آب از خود مقاومت نشان می دهد. در واقع یک رنگ ضد آب است که اجازه نمی دهد آب و رطوبت به بافت چوب آسیب وارد کنند.

رنگ چوب رمرس علاوه بر ایجاد یک پوشش مقاوم بر روی چوب برای محیط زیست مفید بوده و آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند. همچنین از آن می توان برای محافظت از سطح اسباب بازی هایی که از چوب تولید شده اند، استفاده کرد.

رنگ چوب گیاهی رمرس محدودیت استفاده ندارد و می توان بر روی هر نوع محصول چوبی از این رنگ استفاده کرد، چرا که از ترکیبات شیمیایی تولید نشده است. این رنگ چوب مزایای بیشماری دارد و یکی از مزیت های مهم آن جذب شدن بر سطح چوب است. در واقع قسمت هایی از چوب که دچار آسیب شده است را می توانید با استفاده از رنگ گیاهی ترمیم و بازسازی کنید.

 کاربرد رنگ ریمرس در ساختمان سازی بیشتر است و از رنگ گیاهی رمرس برای جلا دادن ظروف آشپزخانه مانند بشقاب، لیوان، ظروف پذیرایی و… استفاده می شود. بنابراین آسیبی به انسان وارد نمی کند. همچنین در المان های فضای باز مانند تاب و سرسره نیز می توان از این رنگ استفاده کرد، چرا که به دلیل گیاهی بودن به پوست کودکان آسیب نمی رساند.

رنگ دکوراتیو

رنگ دکوراتیو مخصوص کسانی است که بر روی چوب کار خوشنویسی انجام می دهند. برای استفاده از این رنگ بر روی چوب باید از یک سمباده استفاده کنید. بعد از سمباده کشیدن و صاف و یک دست شدن سطح کار، رنگ دکوراتیو را بر روی چوب رنگ آمیزی کنید. این رنگ رطوبت را جذب نمی کند و قابلیت شستشو دارد. همچنین می تواند عیب های کار را پنهان کند و در نهایت با خرید رنگ چوب دکوراتیو می توانید کاری زیبا بسازید.

خرید رنگ چوب

محصولات ممتاز Remmers به پنج دسته اصلی تقسیم می شوند

نگهداری و محافظت از چوب برای فضاهای داخلی رنگهای محافظ چوب برای فضاهای خارجی رنگها و روغنهای اکولوژیک سلامت غذایی و دوستدار طبیعت رنگهای پوشش دهنده فضاهای داخلی و خارجی محافظت و نگهداری مبلمان چوبی فضای سبز رنگهای درب و پنجره

تفاوت رنگ چوب آلمانی با دیگر رنگ ها

سطوح چوبی برای مقاومت در برابر عوامل بیرونی و همچنین داشتن ظاهری زیبا به پوشش رنگ نیاز دارند. رنگ آلمانی از با کیفیت ترین نوع رنگ برای رنگ کاری سطوح چوبی ساخته شده است. این نوع رنگ در مدل های گوناگون و در دو دسته گیاهی و شیمیایی موجود است. بنابر کاربرد مورد نظر می توانید از هر کدام آن ها بهره ببرید. مقاومت بالای رنگ های آلمانی در مقابل عوامل فیزیکی، شرایط محیطی و جوی، آب، سایش و … باعث شده است که خرید رنگ چوب آلمانی پیشنهاد افراد باتجربه باشد.

فروشگاه های معتبر برای خرید رنگ چوب

برای رنگ آمیزی چوب و پوشش سطوح چوبی، اولین قدم آن است که محصولی مناسب و با کیفیت تهیه کنید. با مراجعه به فروشگاه های معتبر برای خرید رنگ، می توانید از سازه و محصولات چوبی خود تا مدت ها محافظت کنید. امروزه بسیاری از رنگ های مخصوص چوبی به صورت آماده عرضه می شود که به راحتی قابل اجرا بر سطوح چوبی است.

رنگ ریمرس

مواردی که باید در خرید رنگ چوب به آن توجه کنید

در خرید رنگ باید به دوام و ماندگاری آن بر روی چوب توجه کنید. رنگ چوب باکیفیت باید بتواند ظاهر چوب را در مدت زمان زیادی حفظ کند و باعث پوسیدگی و جلبک بستن چوب نشود. رنگ رمرس از بهترین رنگ های خارجی چوب بوده که دوام و ماندگاری محصولات چوبی را افزایش می دهد. این رنگ با پوشش سطح چوب و ایجاد یک لایه محافظ از خراب شدن ظاهر چوب جلوگیری می کند.‌

رنگ هایی که بوی بد و آزار دهنده ای دارند انتخاب مناسبی برای رنگ کردن محصولات چوبی نیستند. این رنگ ها بوی تندی دارند و موجب آزار و اذیت افراد می شوند. رنگ چوب رمرس بوی تند و بدی ندارد و می تواند گزینه ای مناسب برای رنگ آمیزی سطوح خارجی و داخلی محصولات چوبی و ساختمان باشد. رنگ رمرس بر پایه آب تولید شده و بوی کمی دارد.

مزیت خرید رنگ چوب آلمانی

کیفیت رنگ در صنعت رنگ کاری چوب اهمیت بسیار بالایی دارد. از این رو بسیاری به دنبال مرغوب ترین رنگ مخصوص چوب هستند. پیشنهاد ما به شما رنگ چوب آلمانی است. این نوع رنگ از برترین محصولات موجود در بازار است که با توجه به قیمت و کیفیت آن، خرید رنگ چوب آلمانی توجیه پذیر و اقتصادی است. رنگ چوب آلمانی با محصولات درجه یک جهانی در رقابت است و همواره بالاترین رتبه هارا به خود اختصاص می دهد.

رنگ چوب آلمانی نسبت به سایر رنگ ها دارای پوشش یکنواخت و یک دست بر روی سطوح چوبی است. همچنین ماندگاری و مقاومت بالاتری از خود نشان می دهد و در برابر ضربات و خراشیدگی مقاوم است. همه این برتری ها باعث شده که رنگ چوب آلمانی یک انتخاب عالی برای صنایع مختلف باشد.

خرید رنگ رمرس

نتیجه گیری

محصولات چوبی برای افزایش استحکام نیاز به رنگ کاری دارند. برای این کار از رنگ های مخصوصی استفاده می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. محصول پیشنهادی ما برای صنایع کوچک و بزرگ خرید رنگ چوب آلمانی است که مقاومت و استحکام بالای آن در کنار قیمت مناسب، این محصول را به بهترین گزینه برای رنگ کاری چوب تبدیل کرده است. برای ثبت سفارش کافیست با آواچوب در ارتباط باشید.

سوالات متداول

  • آیا رنگ چوب ریمرس آلمانی برای استفاده در داخل و خارج ساختمان مناسب است؟

بله، رنگ چوب ریمرس آلمانی برای استفاده در داخل و خارج ساختمان قابل استفاده است. این رنگ‌ها در طیف وسیعی از رنگ‌ها و تمامیات در دسترس هستند، از جمله رنگ‌های مناسب برای چوب‌های داخلی مانند درب‌ها، پنجره‌ها، مبلمان و طرح‌های چوبی دیگر. همچنین، برخی از انواع رنگ‌ها برای حفاظت و رنگ‌آمیزی چوب در فضاهای خارجی مانند نمای ساختمان، دک‌ها، محوطه‌ها و سازه‌های چوبی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  • آیا رنگ چوب ریمرس آلمانی مضر است؟

رنگ چوب ریمرس آلمانی که از مواد با کیفیت و استانداردهای بین‌المللی تولید می‌شود، به طور عمومی معتبر و بی‌خطر استفاده می‌شود. با این حال، بهتر است همواره دستورالعمل تولید کننده را مطالعه کنید و به دقت از این رنگ استفاده کنید. همچنین، در هنگام استفاده از رنگ چوب، از وسایل حفاظتی مناسب مانند دستکش و ماسک استفاده کنید و از تماس مستقیم با پوست و مواد رنگی خودداری کنید.

منابع

brillux, gardentoolbox

آواچوب