چوب نراد روسی

چوب روسی یکی از انواع چوب های پرکاربرد و پر طرفدار در ایران است. چوب روسی، چوب وارداتی از کشور روسیه است که به رنگ سفید می باشد و دارای انواع مختلفی است.  چوب روسی نراد یکی از انواع چوب روسی است که این روزها طرفداران بسیار زیادی در بین مردم پیدا کرده است. اگر قصد خرید چوب نراد روسی برای پروژه تان دارید حتما تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. ما در این مسیر همراه شما هستیم.

 

انواع چوب روسی:

روسیه درای جنگل های انبوهی از درختان کاج است و تنوع این درختان و چوب های بدست آمده از این جنگل ها بسیار زیاد است. به همین جهت چوب روسی دارای انواع مختلفی است اما مهم ترین انواع آن که به ایران نیز واردات می شود چوب روسی یولکا، چوب روسی ساسنا و چوب روسی نراد است.

در این مطلب می خواهیم در رابطه با چوب نراد روسی و ویژگی های آن صحبت کنیم.

 

قیمت چوب نراد روسی

چوب نراد روسی یکی از چوب های بدست آمده از نوعی درخت کاج در روسیه است که در ایران به دلیل قیمت پایین آن نسبت به سایر چوب های وارداتی طرفداران بسیار زیادی دارد.

قیمت چوب نراد روسی بسیار مناسب است و به همین خاطر محبوبیت آن در صنایع مختلف بسیار زیاد است. اگر به دنبال چوب وارداتی به قیمت پایین هستید پیشنهاد ما به شما چوب روسی نراد است. اما باز هم دست نگهداری!!

برای انتخاب چوب موردنیازتان تنها مولفه مورد توجه قیمت آن نیست!!

باید با ویژگی های این نوع چوب بیشتر آشنا باشید تا بعد از خرید آن و در هنگام کار و اجرا دچار مشکل نشوید. پس با ما همراه باشید تا بیشتر با این نوع چوب آشنا شوید.

 

الوار چوب روسی

ویژگی های چوب نراد روسی چیست؟

1- انعطاف پذیری بالای چوب روسی نراد

چوب نراد روسی دارای انعطاف پذیری بالایی است و بسیار نرم است. این ویژگی در برخی از صنایع مرتبط با چوب یک ویژگی خوب و در بعضی از صنایع یک ویژگی بد به حساب می آید. به همین خاطر شما باید متناسب با نیازتان، کاربری مورد نظر و صمعتی که می خواهید از این چوب در آن استفاده کیند بستگی دارد.

به عنوان استفاده از این چوب برای پایه مبلمان یا اسکلت مبل کار خیلی مناسبی نیت و برعکس استفاده ای نوع از چوب روسی برای صنایع دستی که نیاز به برش، سنباده خوری خوب و قابلیت ااجرای طرح روی آن است مناسب ترین چوب است. پس قبل از خرید هرنوع چوبی ابتدا با تمام ویژگی های آن آشنا شوید، آن را با پروژه تان تطبیق دهید و سپس چوب مورد نظرتان را خریداری کنید.

آواچوب می تواند شما را در انتخاب بهترین چوب متناسب با کاربری موردنظرتان با مناسب ترین قیمت راهنمایی کند. پس با ما همراه باشید.

 

2- رنگ چوب نراد

رنگ و بافت چوب نراد در قسمت های مخالف آن با یکدیگر متفاوت است. به عنوان مثال وقتی آن را از نزدیک میبینید و آن را لمس می کنید بعضی از قسمت های آن زبر و دارای بافت محکم و برعکس بعضی از قسمت هایش نرم و لطیف است. به همین خاطر است که می گویند این نوع چوب بافت یکسانی ندارد.

 

3- رنگ پذیری چوب روسی نراد

همانطور که قبل تر گفتیم چوب نراد روسی دارای بافت یکسانی نیست و بعضی از قسمت های آن زبر تر از سایر قسمت ها می باشد. همین ویژگی باعث شده که این نوع چوب رنگ پذیری خیلی خوبی نداشته باشد.

رنگ چوب به طور کلی دارای دو نوع رنگ چوب پوششی و رنگ چوب غیر پوششی است. رنگ چوب پوششی تمام سطح چوب را پوشش می دهد و دیگر اثری از بافت چوب دیده نمی شود. برعکس آن رنگ چوب غیر پوششی نوعی از رنگ چوب است که پس از اجرا تنها رنگ و بافت خود چوب جذاب تر و بهتر می شود و تمام سطح چوب با رنگ پوشیده نمی شود.

برای اجرای رنگ چوب برروی چوب نراد روسی باید از رنگ چوب پوششی فقط استفاده کرد چراکه به دلیل متغیر بودن بافت آن در صورت اجرای رنگ غیر پوششی بعضی اس قسمت ها تیرهخ و بعضی از قسمت ها روشن می شود و ظاهر زیبایی پیدا نمی کند.

 

واردات چوب نراد روسی با پایین ترین قیمت

آواچوب یکی از قدیمی ترین واردکنندگان چوب روسی در ایران است. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با متخصصین آواچوب در سایت چوب فروشان واقع در شهرک صنعتی خاوران تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 

تماس با ما:

021-38444040

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *